دستگاه کپی

دستگاه کپی، وسیله ای بسیار پرکاربرد در مکانهای مختلفی از جمله سازمان ها، ادارات و مدارس بوده که توسط آن می توان تصاویری دقیقا مشابه با تصویر اصلی به تعداد مورد نظر و در مدت زمان کوتاه چاپ نمود. دستگاه فتوکپی که از جمله ماشین های اداری کارآمد به شمار می رود، در این اواخر، دارای تحولات زیادی بوده و بسیاری از آنها، علاوه بر قابلیت کپی، دارای امکانات دیگری مانند پرینت، اسکن و فکس نیز می باشند. از جمله دستگاه های فتوکپی که در بازار بسیار پرفروش می باشند می توان به مواردی مانند دستگاه کپی شارپ، فتوکپی کانن، کونیکا مینولتا و دستگاه فتوکپی توشیبا اشاره نمود

 

فروش دستگاه کپی

جهت مشاوره و خرید دستگاه کپی می توانید با مشاوران ما در شرکت رایان دلکوک به شماره 45102-021 تماس حاصل فرمایید.

 

خدمات پس از فروش دستگاه کپی

خدمات پس از فروش دستگاه کپی در نمایندگی تعمیرات کپی به گونه ای تنظیم شده اند که تمام مشکلات احتمالی با این دستگاه را تحت حمایت و پوشش خود قرار می دهد. این خدمات نه تنها شامل خدماتی است که انحصارا و اختصاصا از طرف کمپانی به کاربر ارائه می شود، بلکه تسهیلات تکمیلی دیگری نیز از طرف نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی به کاربران ارائه می شود.

در حقیقت با استفاده از خدمات جامع پس از فروش دستگاه های کپی ، یک خرید متمایز را تجربه خواهید کرد  و از خدمات پس از فروش متمایز تر بهره مند خواهید شد. خرید شما برای همیشه بیمه می شود و در صورت مواجه با هر مشکلی می توانید از این خدمات استثنایی بهره مند شوید. خدمات پس از فروش دستگاه کپی به گونه ای تنظیم شده اند که صفر تا صد نیاز های یک کاربر دستگاه را تامین می کنند. نمایندگی تعمیرات کپی این خدمات را بر اساس نیاز سنجی که از کاربران خود داشته است، تدارک دیده است. تمامی خدمات تضمین شده هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

دستگاه کپی 

تعمیر دستگاه کپی شارپ

اگر شما کاربر یکی از دستگاه های کپی شارپ هستید و هم اکنون با مشکلاتی روبه رو شده اید، می توانید به کمک واحد تعمیر دستگاه کپی شارپ، هر اختلال و مشکل را برطرف سازید. در این واحد مجموعه ای از امکانات و تسهیلات را برای کاربران دستگاه کپی شارپ در نظر گرفته ایم تا صفر تا صد مشکلات را پس از ریشه یابی دقیق و اصولی، رفع کنیم. در واحد تعمیرات دستگاه کپی از تجهیزات مدرن و به روز برای اجرای تعمیرات استفاده می شود. این واحد به آرشیوی قوی از قطعات جانبی دسترسی دارد و به راحتی و با اطمینان کامل می تواند خدمات تعویض را ارائه دهد.

 

تعمیر دستگاه کپی در محل

تعمیرات دستگاه کپی در محل راهکاری جهت ارائه خدمت به آن‌دسته از کاربرانی است که به دلیل وزن بالای این محصول ترجیح می‌دهند تا عملیات تعمیر آن در محل انجام گیرد. با بهره‌مندی از این سرویس، کارشناسان تعمیر کپی پس از تماس کاربر، به مکان مورد نظر اعزام شده و عملیات تعمیر را در همان‌جا اجرایی می‌سازند.

 

در این شیوه امکان تعمیر تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در دستگاه وجود دارد و کارشناسان اعزامی به سبب همراه داشتن آرشیوی جامع از قطعات و مواد مورد نیاز، محدودیتی در زمینه تعمیرات دستگاه کپی نخواهند داشت. کارشناس اعزامی جهت تعمیرات دستگاه کپی در محل یکی از باتجربه ‌ترین و متخصص ‌ترین مهندسان حوزه تعمیر این مرکز است تا نتیجه مطلوب و رضایت‌بخش در همان جلسه اولیه تعمیر حاصل گردد و از تأخیر در تعمیر و بازیابی دستگاه کپی حتی‌الامکان پیشگیری شود.

 

تعمیر دستگاه کپی در محل

استفاده از سرویس تعمیرات کپی در محل علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، سبب کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل شوند.بعلاوه با حضور کارشناس تعمیر در محل، شما می‌توانید با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیرِ دستگاه، از کیفیت ارائه شده اطمینان داشته باشید.

با استفاده از این سرویس، شما نیازی به خروج از محل، جهت خرید قطعات جانبی و تعویضی نخواهید داشت زیرا کارشناسان اعزامی، آرشیوی جامع از قطعات جانبی دستگاه کپی را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام نمایند؛ این امر به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر صورت گرفته است. کارشناسان این مرکز به دلیل داشتن سال‌ها تجربه و تخصص در امر تعمیر، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها خودداری می‌کنند.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.