تعمیر دستگاه کپی کانن

تعمیر دستگاه کپی کانن یک نمونه از خدمات و سرویس های شرکت رایان دلکوک است. این سرویس تعمیراتی به همه کاربران تهرانی و شهرستانی ارائه می شود. دستگاه کپی یکی از چاپگرهای پرکاربردی است که در ادارات و شرکت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های کپی کانن در مدل های مختلف و با توان و ظرفیت های متنوع تولید و عرضه می شود. این دستگاه به طور ناخودآگاه استهلاک شدیدی را متحمل می شود.

 

بهتر این است که از همان ابتدا دفترچه راهنمای دستگاه را به خوبی مطالعه کنیم و درست و اصولی از دستگاه استفاده کنیم. به علاوه سرویس های دوره ای دستگاه را دست کم نگیریم و در فواصل زمانی مشخص، اقدامات لازم برای بهبود کارایی دستگاه را انجام دهیم. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن مرجعی مورد اطمینان و مجاز است که تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه را با بهترین و بالاترین کیفیت برطرف می کند.

 

تعمیر دستگاه کپی کانن در محل

تعمیر دستگاه کپی کانن در محل یکی از سرویس های مفیدی است در اسرع وقت می تواند مشکل دستگاه شما را برطرف کند. این سرویس تعمیراتی با در نظر گرفتن سختی و مشقت حمل و جابه جایی و نصب دوباره پرینتر راه اندازی شده است. تعمیرات فتوکپی کانن در محل نه تنها شما را از حمل و جابه جایی دستگاه بی نیاز می کند، بلکه در زمان دریافت خدمات نیز بسیار صرفه جویی می کند.

 

به طوری که در سریع ترین زمان ممکن می توانید خدماتی با کیفیت دریافت کنید. در این سرویس هیچ محدودیتی وجود ندارد. تمام کاربران می توانند تنها با یک تماس کوتاه از خدمات و سرویس هایی فراوانی بهره مند شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تعمیر دستگاه کپی کانن

تعمیر مین برد کپی کانن

مین برد کپی مهمترین بخش دستگاه کپی است که وظیفه کنترل سایر اجزای را برعهده دارد. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن این قطعه را به کمک ابزار و تجهیزات مدرن و حرفه ای بررسی می کند و پس از تشخیص ایراد و اختلال موجود، مسیر تعمیر را انتخاب و اجرا می کند.

 

مین برد قطعه ای سخت افزاری از دستگاه کپی است که وظیفه پردازش اطلاعات را بر عهده دارد. تعمیر این قطعه نیازمند بررسی های دقیق و تخصصی در سطح نرم افزار و سخت افزار است.

 

 تعمیر درام کپی کانن

نمایندگی کانن، تعمیر درام دستگاه کپی کانن را نیز انجام می دهد. درام یکی از اجزای دستگاه کپی است که نقشی مهمی در کارکرد صحیح این دستگاه دارد. این قطعه ظاهری میله ای و استوانه ای شکل دارد و مسئول، انتقال تصویر بر روی کاغذ است.

 

گاهی درام به حدی آسیب دیده است که قابلیت تعمیر ندارد و تنها باید تعویض شود. به علت ساختار ساده و قیمت نسبتا پایین، زمانی که درام دچار نقص فنی می شود، تعویض آن به صرفه تر، ساده تر و سریع تر است. درام را از ضربه و فشار حفظ کنید.آن را مدت زمان طولانی در زیر نور خورشید نگه ندارید و همیشه آن را تمیز کنید تا کیفیت دستگاه حفظ شود.

 

تعمیر چیپست کارتریج کپی کانن

چیپست کارتریج کپی یکی از بخش های موجود در کارتریج است. این قطعه برگه هایی که توسط دستگاه چاپ می شود، می شمارد. وقتی در دستگاه کپی با پیغام هایی مثل  Toner exhausted، Toner empty، Toner low، Cartridge change، Cartridge Replace روبه رو می شویم، باید کارتریج را شارژ یا تعویض کنیم.

 

اگر با تعویض یا شارژ کارتریج کپی کانن همچنان این پیغام های خطا را مشاهده کنیم، باید برای تعمیر دستگاه کپی کانن، چیپست کارتریج کپی را ریست کنیم؛ ریست کردن، غیر فعال کردن و تعویض کردن راه حل هایی برای تعمیر چیپست کارتریج کپی کانن است. در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن به راحتی می توانید در بخش تعمیرات دستگاه کپی، این مشکل را برطرف کنید.

 

تعمیر کاغذکش کپی کانن

تعمیر کاغذکش کپی کانن یک نمونه از خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن است که با کیفیت برتر ارائه می شود. کاغذکش وظیفه ورود و خروج کاغذ را بر عهده دارد. اگر با مشکل و اختلالی روبه رو باشد، نمی تواند عملیات چاپ را انجام دهد و به طور کلی دستگاه را از کار می اندازد.

صدای ناهنجار دستگاه کپی، چروک شدن و کرکره شدن کاغذ، سرعت و عملکرد پایین، گیر کردن کاغذ در ورودی کپی و گیر کردن کاغذ در قسمت خروجی از جمله مشکلات بخش کاغذکش دستگاه کپی است. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن صفر تا صد مشکلات این بخش از دستگاه را برطرف می کند.

 

تعمیر دستگاه کپی در محل

استفاده از سرویس تعمیرات کپی در محل علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، سبب کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل شوند.بعلاوه با حضور کارشناس تعمیر در محل، شما می‌توانید با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیرِ دستگاه، از کیفیت ارائه شده اطمینان داشته باشید.

با استفاده از این سرویس، شما نیازی به خروج از محل، جهت خرید قطعات جانبی و تعویضی نخواهید داشت زیرا کارشناسان اعزامی، آرشیوی جامع از قطعات جانبی دستگاه کپی را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام نمایند؛ این امر به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر صورت گرفته است. کارشناسان این مرکز به دلیل داشتن سال‌ها تجربه و تخصص در امر تعمیر، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها خودداری می‌کنند.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.