تعمیر دستگاه کپی اچ پی

خرابی دستگاه کپی اچ پی، به هر دلیل که اتفاق بیفتد، مهم‌ترین نکته در بازیابی کیفیت آن، حضور یک کارشناس زبده و مجرب است. در غیراینصورت، اقدامات انجام شده جهت تعمیر، نه تنها تأثیری در بهبود عملکرد دستگاه نخواهد داشت بلکه چه بسا، خرابی‌های دستگاه کپی را دوچندان کند. از همین رو اکیداً توصیه می‌شود جهت دریافت خدمات مرتبط با این دستگاه، صرفاً به نمایندگی‌های مجاز مراجعه شود. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی اچ پی یکی از تخصصی‌ترین مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با این محصول اعم از بازبینی، سرویس، گردگیری، بهسازی، تعمیر و سرویس‌های دوره‌ای است که تمامی خدمات آن توسط تیمی از مجرب‌ترین و خبره‌ترین کارشناسان انجام می‌پذیرد. مرکز تعمیر دستگاه کپی اچ پی با بهره‌‌گیری از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری جمعی از مهندسان و کارشناسان این حوزه، فضایی ایجاد نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات ایجاد شده در دستگاه‌های کپی اچ پی را به بهترین شکل ممکن رفع و برطرف نمود.

مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی اچ پی

مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی اچ پی، ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، بهسازی، ترمیم، تعویض قطعات و سرویس‌های دوره‌‌ای مرتبط با این دستگاه به متقاضیان است. همانگونه که می‌دانید سرویس‌های دستگاه کپی، به دلیل ابعاد بالای این محصول، عموماً به صورت سرویس در محل ارائه می‌گردد. از این رو جهت دریافت خدمات می‌بایست از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی HP تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر را ثبت نمایید. توصیه می‌شود در زمان تماس با مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی اچ پی، نوع اشکال پیش امده و دلیل آن را با کارشناس تعمیر در میان بگذارید. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده –جز در مواردی معدود چون شارژ کارتریج- مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیر دستگاه کپی اچ پی

خدمات واحد تعمیر دستگاه کپی  اچ پی

عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی

تعویض و تعمیر انواع قطعات فنی دستگاه کپی اچ پی

تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی اچ پی

بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن در دستگاه کپی اچ پی

انجام سرویس‌های کلی دستگاه کپی

عیب یابی و اصلاح عملکرد واحد ورود و خروج کاغذ

بررسی مکانیزم کار سولونویید

بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی

تحریک سنسورها و عیب یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی

ایجاد تصویر در دستگاه کپی اچ پی و خطاهای مربوط به آن

تعمیر AC power توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی اچ پی

تعمیرات بخش High Voltage دستگاه کپی  اچ پی

تعویض Blank Lamp دستگاه کپی

دیگر خدمات مربوط به تعمیر دستگاه کپی  اچ پی

تعویض و عیب یابی قطعات کاست و بای‌پس

تعمیرات دستگاه کپی اچ پی و تعویض قطعات موتور

رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی اچ پی

گردگیری و سرویس دستگاه کپی لچ پی

عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر

بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ

عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات

تعویض دولوپر توسط کارشناسان دستگاه کپی اچ پی

عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن

شارژ کاتریج دستگاه کپی اچ پی

عیب‌یابی یونیت فیدر دستگاه کپی اچ پی و اصلاح آن

تعویض پیکاپ دستگاه کپی اچ پی

تنظیم منو دستگاه کپی اچ پی

انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی اچ پی

 

تعمیر دستگاه کپی اچ پی در محل

به دلیل ابعاد و وزن بالای دستگاه های کپی، تعمیرات مرتبط با این دستگاه ها غالباً به صورت سرویس در محل انجام می پذیرد. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر (آدرس ثبت شده از سوی کاربر) حضور می یابند و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و بهسازی عملکرد دستگاه کپی را بر روی آن اِعمال می کنند. این سرویس –یعنی تعمیر دستگاه کپی  اچ پی در محل- از سوی نمایندگی  اچ پی نیز ارائه می گردد؛ متقاضیان این سرویس می توانند از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان مرکز تعمیر فتوکپی HP تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار دستگاه کپی را ثبت نمایند. بلافاصله پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما در واحد تعمیر دستگاه کپی اچ پی در محل با شما تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی های لازم در محل حضور می یابند.

 

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

تعمیرات دستگاه کپی یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان و مهندسان شرکت رایان دلکوک می باشد که با استفاده از برترین ترفندهای عیب یابی و تعمیر و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. برخورداری این مرکز از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های عیب یابی و تعمیر دستگاه کپی سبب گشته تا تشخیص علل خرابی دستگاه در کمترین زمان و به دقیق ترین شکل انجام پذیرد و عملیات مورد نیاز جهت رفع و حل اشکالات پیش آمده در دستگاه -بر اساس عیب یابی انجام شده،- انتخاب و اِعمال گردند. تمامی این خدمات به دست کارشناسانی ارائه می گردد که از دانش نظری و فنی این حوزه برخوردار بوده و به دلیل تسلط بر ساختار این محصول قادر به رفع و حل تمامی اشکالات و عیوب ایجاد شده در این دستگاه می باشند. چنانچه خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی اچ پی در بخش‌های فوق معرفی شد،

 

تعمیر دستگاه کپی در محل

استفاده از سرویس تعمیرات کپی در محل علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، سبب کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل شوند.بعلاوه با حضور کارشناس تعمیر در محل، شما می‌توانید با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیرِ دستگاه، از کیفیت ارائه شده اطمینان داشته باشید.

با استفاده از این سرویس، شما نیازی به خروج از محل، جهت خرید قطعات جانبی و تعویضی نخواهید داشت زیرا کارشناسان اعزامی، آرشیوی جامع از قطعات جانبی دستگاه کپی را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام نمایند؛ این امر به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر صورت گرفته است. کارشناسان این مرکز به دلیل داشتن سال‌ها تجربه و تخصص در امر تعمیر، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها خودداری می‌کنند.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.