تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا یکی دیگر از خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر دستگاه کپی و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و متدهای این حوزه انجام می‌پذیرد. کاربرانی که دستگاه‌ کپی کونیکا مینولتای آنها در طول روزهای اخیر دچار خرابی و ناکارامدی شده‌ است، می‌توانند با حضور در مرکز سخت افزار ایران و یا از طریق تماس با کارشناسان حاضر در این مجموعه، سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و بهسازی دستگاه خویش را دریافت نمایند.

 

مدیریت مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خویش، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی این مجموعه را گارانتی نموده و به کاربران و مشتریان ارجمند این اطمینان را می‌دهد که سرویس های انجام شده از بالاترین سطح کیفی برخوردارند؛ گارانتی خدمات این مرکز، به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های تعمیر دستگاه کپی صورت پذیرفته است.

 

خدمات تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا

تعمیرات دستگاه کپی شامل ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده است. اقداماتی همچون تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتربلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج دستگاه کپی، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات دستگاه کپی در محل و ارائه مشاوره های تخصصی تعمیر، از جمله خدمات تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا به شمار می روند. پس از انجام این اقدامات، مشکلاتی همچون چروک یا مچاله شدن برگه در دستگاه، پاره شدن یا گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، صدا دادن دستگاه، توقف ناگهانی فرایند چاپ، خاموش شدن دستگاه، روشن نشدن، کار نکردن، کپی نگرفتن، افت کیفیت کپی و یا لرزش های غیر عادی نیز از بین می روند.

تعمیر دستگاه کپی کونیکا 

شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا

شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا در نمایندگی مجاز تعمیرات کپی با استفاده از مرغوب ترین مواد انجام می شود. تیم تعمیرات دستگاه کپی کونیکا به خوبی می دانند که وجود مواد مصرفی بی کیفیت در کارتریج دستگاه فتوکپی، چه تبعاتی برای این محصول به دنبال دارد. به همین دلیل نیز تنها از تونر و جوهر با کیفیت برای این منظور استفاده می کنند. شارژ کارتریج دستگاه کپی شما در محیطی عاری از آلودگی انجام شده و مجرب ترین تکنسین ها بر مراحل آن نظارت دارند. از این رو شما عزیزان می توانید اطمینان داشته باشید که عملکرد دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا مورد نظرتان به حالت اولیه بازگشته و کیفیت چاپ نیز نرمال می شود.

 

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل

از آنجا که غالب دستگاه‌های کپی، ابعاد و وزن بالایی دارند و امکان جابجایی آنها وجود ندارد، تعمیرات مرتبط با این دستگاه‌ها معمولاً به صورت سرویس در محل انجام می‌پذیرد. مگر آنکه امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به تعمیرگاه کپی وجود داشته باشد. برای استفاده از سرویس تعمیر در محل دستگاه کپی کونیکا مینولتا کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و درخواست خود –مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر دستگاه کپی- را ثبت نمایید.

 

سرویس‌های ارائه شده در این روش شامل کلیه خدمات نرم افزاری، سخت افزاری، سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی و تخصصی‌ترین سرویس‌های تعویض قطعات و بهسازی عملکرد دستگاه کپی است. کلیه خدمات ارائه شده در این سرویس، جز در مواردی معدود نظیر شارژ کارتریج، مشمول گارانتی و ضمانت است.

 

تعمیر تخصصی دستگاه کپی کونیکا مینولتا

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه با حضور در این مرکز و یا از طریق سرویس در محل دستگاه کپی قابل دریافت است. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر دستگاه کپی Konica Minolta عبارت است از:

 

تعویض و عیب‌یابی  قطعات کاست و بای‌پس، تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا و تعویض قطعات موتور، رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز، سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی، عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر، بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ، عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات، تعویض دولوپر، عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن، شارژ کاتریج، عیب‌یابی یونیت فیدر دستگاه کپی کونیکا مینولتا و اصلاح آن،

 

تعویض پیکاپ، انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی، عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ، بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن در دستگاه کپی کونیکا مینولتا، تعمیر AC power، تعمیرات بخش High Voltage  دستگاه کپی کونیکا مینولتا، تعویض Blank Lamp دستگاه کپی و دیگر خدمات تخصصی مربوط با تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا.

 

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را در دو حوزه تعمیر و فروش، به آنان ارائه نمایند.

کارشناسان مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا تمامی توان و امکانات خویش را به کار بسته اند تا خدماتی لایق و سزاوار نام کونیکا مینولتا به کاربران آن ارائه دهند. امتیازات دیگر نمایندگی کونیکا مینولتا صرفه‌جویی در زمان و هزینه، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر و سرویس دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند.

 

تعمیر دستگاه کپی در محل

استفاده از سرویس تعمیرات کپی در محل علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، سبب کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل شوند.بعلاوه با حضور کارشناس تعمیر در محل، شما می‌توانید با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیرِ دستگاه، از کیفیت ارائه شده اطمینان داشته باشید.

با استفاده از این سرویس، شما نیازی به خروج از محل، جهت خرید قطعات جانبی و تعویضی نخواهید داشت زیرا کارشناسان اعزامی، آرشیوی جامع از قطعات جانبی دستگاه کپی را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام نمایند؛ این امر به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر صورت گرفته است. کارشناسان این مرکز به دلیل داشتن سال‌ها تجربه و تخصص در امر تعمیر، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها خودداری می‌کنند.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.