تعمیرات دستگاه کپی

تعمیرات دستگاه کپی یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان و مهندسان شرکت رایان دلکوک می باشد که با استفاده از برترین ترفندهای عیب یابی و تعمیر و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. برخورداری این مرکز از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های عیب یابی و تعمیر دستگاه کپی سبب گشته تا تشخیص علل خرابی دستگاه در کمترین زمان و به دقیق ترین شکل انجام پذیرد و عملیات مورد نیاز جهت رفع و حل اشکالات پیش آمده در دستگاه -بر اساس عیب یابی انجام شده،- انتخاب و اِعمال گردند. تمامی این خدمات به دست کارشناسانی ارائه می گردد که از دانش نظری و فنی این حوزه برخوردار بوده و به دلیل تسلط بر ساختار این محصول قادر به رفع و حل تمامی اشکالات و عیوب ایجاد شده در این دستگاه می باشند.

 

متدهای به کار رفته در این مرکز پس از آنالیز دستگاه‌های کپی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. تسلط کارشناسان این مرکز بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه های کپی به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند. استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت و عالی، جایگزینی قطعات معیوب با قطعات اصلی و شرکتی، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار آلات لحیم کاری و ترمیم و… از جمله عوامل موفقیت کارشناسان این مرکز در تعمیر و ترمیم دستگاه‌های کپی هستند. استفاده از مواد درجه یک و عالی مانند کاغذ مناسب، کارتریج مناسب و …. در این مرکز، نیاز به تعمیر تخصصی دستگاه کپی و استهلاک قطعات دستگاه را کمتر ساخته و از خرابی زود هنگام و مجدد آن پیشگیری می‌کند.

 

مزایای تعمیر فتوکپی در محل

تعمیرات دستگاه کپی در محل راهکاری جهت ارائه خدمت به آن‌دسته از کاربرانی است که به دلیل وزن بالای این محصول ترجیح می‌دهند تا عملیات تعمیر آن در محل انجام گیرد. با بهره‌مندی از این سرویس، کارشناسان تعمیر کپی پس از تماس کاربر، به مکان مورد نظر اعزام شده و عملیات تعمیر را در همان‌جا اجرایی می‌سازند.

 

در این شیوه امکان تعمیر تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در دستگاه وجود دارد و کارشناسان اعزامی به سبب همراه داشتن آرشیوی جامع از قطعات و مواد مورد نیاز، محدودیتی در زمینه تعمیرات دستگاه کپی نخواهند داشت. کارشناس اعزامی جهت تعمیرات دستگاه کپی در محل یکی از باتجربه ‌ترین و متخصص ‌ترین مهندسان حوزه تعمیر این مرکز است تا نتیجه مطلوب و رضایت‌بخش در همان جلسه اولیه تعمیر حاصل گردد و از تأخیر در تعمیر و بازیابی دستگاه کپی حتی‌الامکان پیشگیری شود.

تعمیر دستگاه کپی

عیب یابی و تعمیرات دستگاه فتوکپی

تعمیرات دستگاه کپی -که نخستین گام در آن، عیب‌یابی صحیح دستگاه است- یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات کپی است؛ این فرآیند با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد. عیب‌یابی و تعمیرات دستگاه کپی در این مرکز با در نظر داشتن و رعایت تمامی پارامترهای ضروری این حوزه انجام می ‌پذیرد.

 

برخی از پارامترهای مذکور که به صورت کاملاً جدی و دقیق به دست کارشناسان این مرکز پیاده می‌گردند عبارتند از: بررسی و عیب ‌یابی یونیت اسکنر، بررسی و عیب ‌یابی یونیت لیزر، شیوه‌ های مناسب شارژ کارتریج، استفاده از جدیدترین شیوه‌ های تعویض دولوپر، بررسی و عیب ‌یابی یونیت درام، بررسی و عیب‌ یابی یونیت فیوزینگ، عیب‌ یابی هیتر، ترموستات و ترمیستور، عیب ‌یابی یونیت کاغذ‌کش، شیوه‌ های سازگار با دستگاه کپی جهت تعویض پیکاپ، بررسی و عیب‌ یابی یونیت دابلکس، بررسی و عیب ‌یابی یونیت فیدر، بررسی و عیب ‌یابی یونیت خروجی، عیب ‌یابی و رفع کدهای خطا، کار کردن با کد و…. .

 

مشکلات رایج دستگاه کپی

دستگاه های کپی ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شوند. اصولاً کارکرد زیاد این دستگاه ها و استفاده متدوالی که در ادارات و سازمان ها دارند، سبب می شود هر چند وقت یکبار شاهد مشکلاتی در آنها باشید. از مهمترین مشکلاتی که احتمال دارد در دستگاه کپی خود با آن روبرو شوید می توان به این موارد اشاره کرد:

سیاه شدن کاغذ، ایجاد خطوط عمودی روی کاغذ چاپ شده، کپی نشدن بخشی از متن، گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، چروک شدن کاغذ، نکشیدن کاغذ توسط دستگاه کپی، روشن نشدن دستگاه، پخش شدن رنگ روی کاغذ، کار نکردن صفحه نمایش دستگاه کپی، سفید شدن متن سند چاپ شده، خرابی فیوزینگ دستگاه کپی، خرابی تونر و کارتریج، خرابی دولوپر و خرابی پورت های USB. شایان توجه است که جهت رفع هر یک از این مشکلات ممکن است مشکل با روش های ساده برطرف شده و یا اینکه دستگاه نیاز به تعمیر داشته و باید از متخصص فنی مربوطه کمک گرفت.

 

سیاه شدن برگه ی چاپ در دستگاه کپی

یکی از متداول ترین مشکلاتی که تعمیرات دستگاه کپی را الزامی می نماید، سیاهی برگه ی خروجی از چاپگر است. در اکثر مواقع دلیل اصلی سیاه شدن کاغذ در دستگاه کپی تنظیمات اشتباه در بخش رنگ سیستم است. تنظیمات تراکم رنگ در دو حالت دستی و اتوماتیک قابل اجراست. از طرفی در رفع مشکلات این چنینی همواره سلامت کارتریج حائز اهمیت است. پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از اختلالات کارتریج سرویس های دوره ای منظم دستگاه کپی را فراموش نکنید.

 

آلودگی های بخش هد و یا ناکارآمدی درام چاپگر نیز اختلال جدی و دردسرسازی است که می تواند منجر به سیاهی برگه ی چاپ در دستگاه کپی گردد. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی طی مراحل عیب یابی ریزبینانه تمامی مشکلات ساختاری اجزای چاپگر را برطرف کرده و شما را در بازیابی کیفیت چاپ دستگاه مورد استفاده یاری می نمایند.

 

تغییر رنگ کاغذ چاپ شده توسط دستگاه کپی

شاید از نظر کاربر هیچ چیز بدتر از این نباشد که پس از چاپ تغییر رنگ شدیدی در کاغذ دیده شود. این مسئله باعث اصرار کاربر در چاپ و خروج پی در پی برگه های بی کیفیت خواهد شد. جهت رفع مشکل تغییر رنگ کاغذ چاپ شده ی دستگاه کپی باید موارد بسیاری بررسی گردد. سلامت قطعاتی چون بلید، درام، کارتریج در بروز بهم ریختگی رنگ پس زمینه ی کاغذ نقش دارند.

 

البته نوع کاغذ مورد استفاده نیز می تواند مسبب بروز رنگ های غیرعادی در فرآیند چاپ باشد. اما اگر از کاغذ استانداردی استفاده می کنید و همواره با معضل تغییر رنگ چاپ روبه رو هستید، تماس با مراکز تعمیراتی معتبر امری ضروریست. مشکل هرچه که باشد در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی قابل حل است. لازم به ذکر است که کیفیت و کارایی هر یک از خدمات و سرویس های این مجموعه به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی تضمین می شوند.

 

وجود نقاط در صفحات کاغذ کپی شده

یکی از مشکلاتی که شاید برخی از کاربران دستگاه‌های کپی با آن روبه‌رو شده باشند، مشکل نقاط تصادفی در قست‌های مختلف کاغذ کپی شده می‌باشد که عمدتاً به دلیل کثیفی شیشه یا آینه دستگاه کپی است؛ بنابراین می‌توانید با پاک کردن و تمیز کردن شیشه دستگاه کپی این مشکل را برطرف کنید.

 

البته گاهی اوقات این نقاط به حدی در صفحات کپی شده زیاد هستند که نمی‌توان محتوای کپی شده بر روی کاغذ را به خوبی مشاهده کرد؛ در چنین شرایطی مشکل از درام دستگاه کپی است که نشان می‌دهد زمان تعویض آن فرا رسیده است. درصورتی که شما هم با این مشکل روبه‌رو شدید، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز پس از حاضر شدن در محل و با عیب‌یابی دقیق، منشأ بروز این مشکل در دستگاه کپی را پیدا کرده و با تعمیرات تخصصی آن را برطرف کنند.

 

مشکلات رایج دستگاه کپی

چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی

یکی از مشکلات مهم و رایج دستگاه‌های کپی که خیلی برای کاربران این دستگاه‌ها، آزاردهنده می‌باشد این است که دستگاه کپی، کاغذ را به صورت مچاله و چروک شده به کاربر تحویل می‌دهد. این مشکل می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به فرسودگی سینی کاغذ کش اشاره کرد که با تعویض این قطعه می‌توان مشکل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی را برطرف کرد.

 

از سایر دلایلی که موجب بروز این مشکل می‌شوند می‌توان به رسیدن رطوبت به کارتریج دستگاه کپی، فرسودگی فید دستگاه، خرابی غلطک‌های داخل دستگاه یا بهم‎ریختگی تنظیمات آن‌ها و جنس نامناسب کاغذ اشاره کرد. تکنسین‌های متخصص نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی با عیب‌یابی دقیق این مشکل را برطرف می‌کنند.

 

مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه فتوکپی

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی یکی از رایج‌ترین اشکالات در حین کار با دستگاه کپی است که در نهایت موجب مچاله شدن کاغذ در دستگاه کپی می گردد. بروز این ایراد می‌تواند علل مختلفی نظیر وزن و جنس کاغذ داشته باشد. باید توجه داشته باشید که کاغذهای سبک، مستعد گیر کردن در دستگاه کپی هستند. همچنین توصیه می کنیم حتما به این نکته نیز توجه کنید که کاغذ برند شما علامت first print side را دارد یا خیر. به دلیل فرایندهایی که در تولید کاغذ رخ می دهد، اگر بتوانید این نوع کاغذها را رو به بالا بارگذاری کنید، نتیجه بهتری خواهید داشت.

 

موضوع دیگر آن است که اگر تنظیمات دستگاه کپی با وضعیت قرار دادن کاغذ در دستگاه متفاوت باشد، امکان گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی وجود دارد. بنابراین باید به تنظیمات دستگاه دقت نمایید. در هر حال اگر کاغذ موجود در دستگاه گیر کرد و کاغذ در دستگاه کپی مچاله شد به راحتی می‌توانید کاغذ را با باز کردن دستگاه کپی، بیرون بکشید و این مشکل را رفع نمایید.

 

کار نکردن دستگاه کپی

یکی از مشکلاتی که کاربران دستگاه فتوکپی با آن مواجه می شوند، کار نکردن این دستگاه است. اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید، بهتر است اول کارتریج را بررسی کرده و مطمئن شوید که درست جا افتاده است. همچنین اگر کارتریج خالی باشد، عملیات کپی انجام نمی شود. یکی دیگر از دلایل کار نکردن دستگاه فتوکپی، پارگی یا فرسودگی کابل های آن است.

 

مثلا اگر کابل برق ایراد داشته باشد، ممکن است دستگاه به طور کلی روشن نشود. معیوب بودن درایور دستگاه هم می تواند مانع از کار کردن این محصول شود. اگر مشکل از قطعاتی همچون درام، مین برد، پاور و … باشد، باید دستگاه توسط یک تعمیرکار مجرب و دوره دیده بررسی شده و ترمیم شود.

 

خط انداختن دستگاه فتوکپی

عوامل مختلفی وجود دارند که ممکن است منجر به ایجاد خطوطی در برگه های کپی شده شوند. برای این که بدانید چرا دستگاه فتوکپی تان خط می اندازد، باید بخش های مربوط با چاپ را بررسی کنید. البته این در شرایطی است که خود برگه یا برگه هایی که قصد کپی گرفتن از آنها را دارید، خط و خطوطی نداشته باشند. آلودگی شیشه هم به عنوان یکی از دلایل اصلی خط انداختن دستگاه کپی در نظر گرفته می شود.

 

کاغذ در مسیر چاپ از زیر این شیشه عبور می کند و اگر آلوده بوده یا لکه داشته باشد، آن را به برگه منتقل می کند. گاهی هم ممکن است کارتریج ایراد داشته باشد یا فیوزینگ و داکتر بلید درست کار نکنند. کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی در این شرایط اقدام به ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده می کنند.

 

تعمیرات انواع دستگاه فتوکپی

تعمیرات انواع دستگاه کپی در واحدی مجزا در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. تعمیرات این محصول نیاز به مهارت بالایی دارد و به همین دلیل تحت نظارت جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات دستگاه کپی می باشد. متخصصین در این مرکز ضمن بررسی هریک از مدل های کپی لیزری، سیاه و سفید، رنگی و … از همه برندها، تخصصی ترین اقدامات را برای رفع مشکلات آن انجام می دهند.

 

کاربران محترم هریک از دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، ریکو، کانن، اچ پی، فوجیتسو، زیراکس و … می توانند اطمینان داشته باشند که محصول مورد نظرشان در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، به حرفه ای ترین شکل ترمیم می گردد. همکاران ما با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا، سطح کیفی تعمیرات فتوکپی را به بالاترین حد ممکن رسانده و فرایند عیب یابی و ترمیم را مطابق با آخرین استانداردهای جهانی انجام می دهند.

 

تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی

برای تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی نمی توانیم به هر مرکز مدعی اطمینان کنیم. دستگاه های کپی در دنیای امروز و در دنیای چاپ یکی از ماشین هایی هستند که کاربرد بسیار فراوانی دارند. این دستگا ها همواره به دلیل استهلاک بالایی که به صورت ناخودآگاه متحمل می شوند، درگیر فرسایش شدید می شوند که نیازمندی آنها را به خدمات تعویض و تعمیر بسیار زیاد می کند.

 

به همین دلیل است که امروزه تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی جایگاه مهمی دارد و نیاز بسیاری از کاربران است. در حقیقت مهم نیست که شما کاربر کدام مدل و کدام برند از دستگاه کپی باشید، در هر صورت این دستگاه استهلاک ناخودآگاه را متحمل می شود و همیشه و همواره به جنرال سرویس های دوره ای و خدمات تعمیر و تعویض نیازمند خواهد بود.

 

شارژ کارتریج دستگاه کپی

شاید خیلی از افراد با مفهوم شارژ کارتریج دستگاه کپی آشنا نباشند. کارشناسان مرکز سخت افزار ایران، به بیانی ساده به شرح چگونگی شارژ دستگاه کپی می پردازند. شارژ مصرفی دستگاه های فتوکپی تشکیل شده از یک یونیت کارتریج ، کارتریج تونر و تونر .کارتریج تونر داخل یونیت کارتریج قرار گرفته و هربار که تونر مصرفی تمام می شود ، معمولا بهتر است کارتریج تونر تعویض شود. در برخی موارد کارتریج تونر را شارژ می کنند که این موضوع در بعضی مدل ها باعث تونرریزی شده و موجب ایجاد مشکلاتی در قسمت های دیگر می شود. لذا در هنگام اتمام تونر مصرفی ، تعویض کارتریج دستگاه کپی توصیه می شود. کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران کنار شما هستند.

 

تعمیرات برد پاور دستگاه کپی

در تعمیرات دستگاه کپی با قطعات مختلفی سرو کار داریم که آشنایی با آن ها بسیار مهم است. یکی از قطعات حیاتی و بسیار مهم در دستگاه فتوکپی و البته پرینتر برد پاور است. این قطعه برق قطعات مختلف دستگاه را تامین کرده و منبع اصلی انرژی دستگاه کپی به حساب می آید. از آن جا که پرینترها به انرژی کمتری برای کار نیاز دارند، قطعه مورد بحث در این دستگاه از اهمیت کمتری برخوردار است. دستگاه کپی حجم کاری بیشتری دارد و به تبع آن، به انرژی بیشتری هم احتیاج دارد، بنابراین این قطعه در دستگاه کپی اهمیت بیشتری دارد.

 

برد پاور دستگاه کپی با برق در ارتباط است و جریان برق را به انرژی مورد نیاز دستگاه کپی تبدیل می کند. نوسانات برق شهری تاثیر جدی بر عملکرد برد پاور دستگاه فتوکپی دارند.  کارشناسان مرکز تعمیر دستگاه کپی با علم به تمامی موارد فوق، مشکلات دستگاه کپی را بررسی کرده و در صورت معیوب بودن برد پاور نسبت به تعمیرات آن اقدام خواهند نمود.

 

تعمیر درام دستگاه کپی

درام یکی از بخش های مهم دستگاه کپی است که در کیفیت سند چاپ نقش مستقیم بازی می کند. این قطعه ظاهری میله ای و استوانه ای شکل دارد و مسئول انتقال تصویر بر روی کاغذ است. با افت کیفیت درام، تصمیم برای تعمیر، تعویض یا تمیز کردن آن با تعمیرکار و تکنسین مربوطه است. معمولا به علت ساختار ساده و قیمت نسبتا پایین، زمانی که درام دچار نقص فنی می شود، تعویض آن به صرفه تر، ساده تر و سریع تر است. همواره تلاش کنید برای پیشگیری از خرابی درام آن را از ضربه و فشار حفظ کنید و همیشه تمیز نگه دارید و مدت زمان طولانی در زیر نور خورشید نگه ندارید.

 

تعمیر مین برد دستگاه کپی

مین برد در دستگاه کپی مسئولیت های سخت و مهمی بر عهده دارد. مادربرد وظیفه پردازش اطلاعات را بر عهده دارد. به طوری که پس از صدور فرمان چاپ، مین برد تصمیم می گیرد این دستور را چگونه اجرا کند و اطلاعات را چه طور و به چه شکلی پردازش کند و در اختیار کاربر قرار دهد. خرابی آن کل دستگاه را تحت الشعاع قرار می دهد. اینکه مین برد را تعمیر کنید یا تعویض، به عوامل بسیاری بستگی دارد. با این حال اصلا نمی توانیم به صورت تئوری در این باره اظهار نظری کنیم. اما بدیهی است که اگر آسیب وارد شده به مین برد دستگاه کپی عمیق و شدید باشد، عملا امکان تعمیر وجود نخواهد داشت و باید مسیر تعویض را در پیش بگیریم.

 

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی

کاغذکش دستگاه کپی بخشی از دستگاه کپی است که وظیفه ورود و خروج کاغذ را بر عهده دارد. خرابی این بخش نیز امکان چاپ را متوقف می سازد. کاغذکش ها یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه کپی هستند که سه جزء اساسی دارند؛ کاغذکش ورودی، کاغذکش داخلی و کاغذکش خروجی. برای تعمیر کاغذکش دستگاه کپی باید مشخص شود که سر منشا ایراد و اختلال از کجاست. برای یافتن ریشه اختلال از یک مرکز معتبر تعمیرات کپی کمک بگیرید.

 

تعمیر بلید دستگاه کپی

تعمیر بلید دستگاه کپی نمونه ای دیگر از خدمات تعمیرات در حوزه دستگاه کپی است. بلید یک لاستیک الکتریکی خنثی است که در پایان روند چاپ، تونر اضافه را از سطح درام تمیز می‌کند تا در مرحله بعدی عملیات چاپ، تونر اضافه روی سطح کاغذ نریزد. تعمیر بلید دستگاه کپی برای حفظ عملکرد صحیح دستگاه لازم و ضروری است. در تعمیر و ترمیم آن باید بسیار محتاط باشیم و با وسواس بیشتری عمل کنیم و فقط و فقط از مراکز معتبر کمک بخواهیم.

 

جنرال سرویس دستگاه کپی

سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی معمولا مسئله‌ای است که از سوی کاربران این دستگاه نادیده گرفته می‌شود. عموم کاربران دستگاه کپی تا زمانی که دستگاه مورد استفاده‌شان دچار خرابی و اشکال در عملکرد نشده است، جهت سرویس و تعمیر آن اقدامی نمی‌کنند. واقعیت آن است که انجام سرویس‌های کلی و دوره‌ای دستگاه کپی در بازه‌های زمانی مشخص می‌توانند نقش بسزایی در کاهش خرابی‌های دستگاه کپی و افزایش عملکرد آن داشته باشند.

 

بنابراین اگر از کاربران دستگاه‌های کپی هستید توصیه ما به شما، جدی گرفتن جنرال سرویس دستگاه کپی و انجام آن در بازه‌های زمانی مشخص است. بدیهی است جنرال سرویس دستگاه کپی تنها در صورتی موثر واقع خواهد شد که توسط متخصصان این کار و با استفاده از تجهیزات این حوزه انجام شود. در غیراینصورت ممکن است به دلیل دستکاری‌های نابجا، قطعات دستگاه کپی دچار آسیب شده و نیازمند تعویض گردند.

 

سرویس‌های عمومی دستگاه کپی معمولا شامل بررسی عملکرد قطعات، عیب یابی دستگاه، نیاز یا عدم نیاز به تعویض کارتریج، بررسی میزان استهلاک قطعات، گردگیری و تمیز کردن قطعات دستگاه کپی و مواردی از این دست می‌گردد. برای دریافت سرویس‌های دوره‌ای مرتبط با انواع دستگاه کپی می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات دستگاه کپی تماس بگیرید.

 

خدمات واحد تعمیر دستگاه کپی

خدمات این مرکز که در راستای تعمیر قطعات دستگاه کپی و در صورت نیاز تعویض قطعات دستگاه فتوکپی انجام می شود به شرح ذیل است.

 

عیب‌یابی یونیت کاغذکش در بخش تعمیرات دستگاه کپی

عیب‌یابی یونیت فیدر کپی زیراکس واصلاح آن در واحد تعمیرات کپی

تعویض پیکاپ دستگاه فتوکپی

تنظیم منو دستگاه کپی

 انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین کپی

عیب یابی و اصلاح عملکرد واحد ورود و خروج کاغذ

بررسی مکانیزم کار سولونویید در بخش تعمیرات کپی

 بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی

تحریک سنسورها و عیب یابی خطاهای مربوط به تعمیرات کپی

ایجاد تصویر در دستگاه کپی و خطاهای مربوط به آن

تعمیر AC power تعمیرات بخش High Voltage

 تعویض Blank Lamp در واحد تعمیرات دستگاه کپی

عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی‌های مربوطه

خدمات مشاوره پیش از تعمیر دستگاه کپی

 تعمیر انواع قطعات در کارگاه تعمیرات دستگاه  کپی

تعویض قطعات در صورت نیاز

 تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ کپی

بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن

سرویس کلی کپی

 ارائه ی خدمات مشاوره پیش از فروش و تعمیرات دستگاه  کپی

عرضه ی تمامی خدمات مربوط به تعمیر و ترمیم دستگاه فتوکپی

 تعمیرو ترمیم تمامی مدل های کپی

 بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ کپی

عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات کپی

تعویض دولوپر کپی

شارژ کارتریج دستگاه کپی

 

مشخصات واحد تعمیرات دستگاه کپی

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. این مرکز به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. سال ها خدمت صادقانه به مشتریان گرامی دلیل پیشرفت این مجموعه بوده است.

 

تعمیر و تعویض کلیه قطعات ماشین های اداری

تعمیر و شارژ انواع کاتریج و تونر (تضمینی)

تعمیر در محل دستگاه کپی و دیگر دستگاه ها

اخذ هزینه مناسب جهت تعمیرات دستگاه کپی

عیب یابی صحیح

بهره مندی از ابزار آلات مدرن

پشتیبانی و انجام سرویس دوره ای سخت افزاری

بررسی کامل و عیب یابی سخت افزار سیستم

بهینه سازی و ارتقای سخت افزار سیستم

عقد قرارداد پشتیبانی با شرکت ها

ارائه خدمات سخت افزاری در محل

عضویت در اتحادیه فن آوران رایانه

 

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی

کاربران حرفه ای این دستگاه می دانند که تعمیر تخصصی دستگاه کپی لزوماً به معنی رفع خرابی‌ها و عیوب ایجاد شده در دستگاه نیست بلکه تمامی عملیات مربوط به نگهداری، گردگیری، استفاده از مواد اولیه عالی و … را نیز شامل می‌گردد از همین روست که کارشناسان ما در مرکز تعمیرات دستگاه کپی مرکز سخت افزار ایران ضمن رفع و حل تمامی عیوب و خرابی‌های ایجاد شده در این تجهیزات، ارائه‌ دهندۀ تمامی خدماتی هستند که توجه به آنها سبب پیشگیری از استهلاک دستگاه گشته و به عمر مفید آن افزوده اند.

 

در حال حاضر مهندسان این مرکز قادر به ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه به کاربران گرامی هستند و به دلیل حضور در دوره های تخصصی-آموزشی تعمیر توانایی رفع کلیه اشکالات و عیوب ایجاد شده در دستگاه های کپی و اِعمال نوین ترین ترفندهای بهینه سازی را دارا هستند.

 

کاربران گرامی این دستگاه می توانند در صورت مشاهده هرگونه نقص و اختلال در عملکرد این دستگاه به شرکت رایان دلکوک مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات کپی را دریافت نمایند. کارشناسان این مرکز با صبر و شکیبایی شما را در جریان اشکالات پیش آمده در دستگاه قرار داده و راهکارهای مورد نیاز جهت رفع آنها را با شما در میان می گذارند.

 

تعمیر دستگاه کپی در محل

استفاده از سرویس تعمیرات کپی در محل علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، سبب کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل شوند.بعلاوه با حضور کارشناس تعمیر در محل، شما می‌توانید با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیرِ دستگاه، از کیفیت ارائه شده اطمینان داشته باشید.

با استفاده از این سرویس، شما نیازی به خروج از محل، جهت خرید قطعات جانبی و تعویضی نخواهید داشت زیرا کارشناسان اعزامی، آرشیوی جامع از قطعات جانبی دستگاه کپی را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام نمایند؛ این امر به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر صورت گرفته است. کارشناسان این مرکز به دلیل داشتن سال‌ها تجربه و تخصص در امر تعمیر، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها خودداری می‌کنند.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.