تعمیر دستگاه کپی ریکو

شما برای دستگاه کپی ریکو خود، دو راه پیش رو دارید. می توانید دستگاه را به اولین تعمیرگاهی که در نزدیکی شما قرار دارد ببرید. البته ما شما را از این کار منع نمی کنیم؛ اما به تبعاتی همچون هزینه جابجایی و احتمال تعمیر نادرست دستگاه نیز فکر کنید. اما راه دوم این است که با نمایندگی تعمیرات کپی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

 

تیمی متشکل از چندین تعمیرکار با تجربه در این مجموعه پاسخگوی شما هستند و راهنمایی های لازم برای رفع مشکل را ارائه می دهند. چنانچه ایراد فتوکپی شما برطرف نشد، تیم تعمیر کپی ریکو در محل وارد عمل شده و ضمن حضور در آدرسی که ارائه می دهید، دستگاه را به تخصصی ترین شکل ترمیم می کنند.

 

همکاران ما به واسطه برخورداری از سالها تجربه در زمینه تعمیر ماشین های اداری و نیز بهره مندی از برترین تکنولوژی های روز دنیا، توانایی تشخیص و رفع انواع نقایص و معایب دستگاه های کپی را دارا می باشند. در ادامه، توضیحات بیشتری را در مورد روند تعمیر دستگاه کپی ریکو به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

 

خدمات تخصصی تعمیر کپی ریکو

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض فیوزینگ، تمیز کردن هد، تعویض درام، تعویض دولوپر، تعمیر کاغذکش، شارژ کارتریج دستگاه کپی، تعمیر اتصالات و پورت ها، تعمیر سنسورها، تعمیر و تعویض مین برد، ترمیم برد پاور، تعویض قطعات معیوب با نمونه های اورجینال، تعمیرات کپی در محل و مشاوره های تخصصی تعمیرات از جمله مهم ترین خدمات تخصصی تعمیر دستگاه کپی ریکو به شمار می روند. همکاران ما ضمانت نامه رسمی مرکز سخت افزار ایران را به شما ارائه می دهند تا خیالتان از بابت صحت و اصالت سرویس های دریافتی راحت باشد.

تعمیر دستگاه کپی ریکو 

تعمیر مین برد دستگاه کپی ریکو

یکی از قطعاتی که ترمیم آن اهمیت بسیار زیادی در روند تعمیر دستگاه کپی ریکو دارد، مین برد است. این قطعه مدیریت پردازش ها و عملکردهای مختلف فتوکپی را انجام می دهد. وقتی اطلاعات مورد نظر از کامپیوتر یا از راه های دیگر وارد دستگاه کپی می شوند، مین برد وارد عمل شده و آنها را پردازش می کند. سپس این اطلاعات به شکل های خاصی از دستگاه خارج می شوند. قطعاتی همچون چیپست، بایوس و cmos، اجزای مین برد را تشکیل می دهند. برای تعمیر مین برد دستگاه کپی ریکو یا هر برند دیگری، باید همه این بخش ها به دقت بررسی شده و در صورت خرابی، تعمیر یا تعویض گردند. در صورت سوختن برد، امکان ترمیم آن وجود نداشته و باید این قطعه را با نمونه ای جدید و اورجینال جایگزین کرد.

 

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو

آیا اخیرا با مشکلاتی نظیر: گیر کردن یا چروک شدن برگه، وجود خطوط اضافی در برگه چاپ شده، افت محسوس کیفیت چاپ، کمرنگ بودن برگه چاپ شده، روشن نشدن دستگاه، پرینت نگرفتن، ایجاد لکه روی برگه و … در دستگاه کپی ricoh  خود مواجه شده اید؟ در این صورت، کادر فنی نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو می توانند خدمات مفید و کاربردی را به شما عزیزان ارائه دهند. خوشبختانه منشأ هریک از این مشکلات کاملا مشخص است و تکنسین ها به خوبی می دانند که برای ترمیم آنها باید چه اقداماتی انجام دهند.

 

تمیز کردن درام و تعویض این قطعه، تعمیر و تعویض یونیت فیوزینگ، تعمیر هیتر، تعمیرات مین برد، اصلاح و تعویض کابل ها و اتصالات، شارژ کارتریج و اقداماتی از این دست، مشکلات دستگاه فتوکپی شما را به بهترین شکل برطرف خواهند کرد. پس از انجام شدن این اقدامات، دستگاه کپی شما ترمیم شده و می توانید بدون هیچ گونه ایرادی از آن استفاده کنید.

 

کدهای خطای دستگاه کپی ریکو

یکی از مراحل اصلی در تعمیر دستگاه کپی ریکو، بررسی و رفع کدهای خطا یا ارورهای این دستگاه است. کدهای خطای دستگاه کپی ریکو، در واقع مجموعه کدهایی هستند که در صورت وجود مشکل در این محصول، به نمایش در می آیند. اغلب این ارورها تا زمان برطرف نشدن ایراد تکرار شده و موجب مختل شدن کار شما خواهند شد. گام اول برای رفع ارورهای کپی ریکو و هر برند دیگری، شناختن مفهوم این کدها است. برخی از این ارورها، مفهوم مشخصی داشته و کاربران به راحتی می توانند آنها را برطرف کنند.

 

اما گروه دیگر ارورهای کپی ریکو ، تخصصی تر بوده و تنها تکنسین ها و تعمیرکاران قادر به شناسایی و رفع آنها می باشند. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات کپی ریکو در مرکز سخت افزار ایران، به دلیل برخورداری از سالها تجربه در حوزه تعمیرات کپی، انواع کدهای خطا و ارورهای این محصول را شناخته و روش های برطرف کردن آنها را نیز به خوبی می دانند. از این رو بهتر است برای تعمیر دستگاه کپی ricoh خود در این شرایط و رفع ارورها، از تیم کارشناسی این مجموعه کمک بگیرید.

 

تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل

مواردی مثل وزن بالا و اندازه بزرگ، موجب شده که انتقال دستگاه کپی به تعمیرگاه یکی از معضل های کاربران این دستگاه باشد. همچنین ممکن است در حین جابجایی، دستگاه به جایی برخورد کرده و یا مشکلاتی در قطعات آن به وجود بیاید. از این موارد گذشته، انتقال دستگاه کپی هزینه های بالایی را هم برای کاربران در پی دارد.

 

در ابتدای مطلب نیز اشاره کردیم که واحد تعمیرات فتوکپی در مرکز سخت افزار ایران، فرایند تعمیر این دستگاه را در محل انجام می دهد. تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل، عنوان سرویسی است که به موجب آن، تعمیرکاران ما به محل مورد نظر شما اعزام شده و پس از وارسی دقیق دستگاه، اقدامات لازم برای تعمیر آن را انجام می دهند.

 

شارژ کارتریج دستگاه کپی ریکو

یکی از اصلی ترین اقدامات اصلاحی در زمینه تعمیر دستگاه کپی ریکو که کمک بسیاری به رفع مشکلات و ایرادهای این دستگاه می کند، شارژ کارتریج است. اگر دستگاه کپی به مدت طولانی با کارتریج خالی کار کرده و یا سطح مواد مصرفی آن کاهش یابد، بخش های مختلف آن دچار ایرادهای جدی شده و از طرفی، کیفیت چاپ نیز به شدت کاهش خواهد یافت.

 

آنچه در این فرایند مد نظر است، در وهله اول استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت می باشد؛ به این دلیل که وجود تونر یا جوهر بی کیفیت، علاوه بر آسیب رساندن به قطعات دستگاه، کیفیت چاپ را نیز به شدت کاهش خواهد داد. نکته دیگر، انجام فرایند شارژ کارتریج دستگاه کپی ریکو به صورت صحیح و بی نقص است. تمامی مراحل این فرایند در نمایندگی تعمیرات کپی مرکز سخت افزار ایران، توسط تیمی خبره انجام می شود که مهارت بسیار بالایی برای شارژ کارتریج داشته و خود را متعهد به انجام بی نقص و کامل این فرایند می دانند.

 

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی با گارانتی خدمات

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در شرکت رایان دلکوک، همواره در تلاش بوده تا با ارائه خدمات با کیفیت، کاربران و مشتریان خود را راضی کند. این مرکز در راستای ارائه سرویس هایی درخور شأن مشتریان عزیز، تعمیر هریک انواع دستگاه فتوکپی را در یک واحد مجزا انجام می دهد. این نمایندگی به سبب بهره مندی از دستگاه ها و تجهیزات به روز و پیشرفته و کادر فنی مجرب خود به شهرت رسیده است.

 

عوامل مذکور موجب شده اند که روند تعمیرات دستگاه کپی در این مرکز، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام شود. تعمیر و تعویض قطعاتی همچون: درام، فیوزینگ، مین برد، سنسورها، برد پاور، اپتیک و …، شارژ کارتریج دستگاه کپی ، اصلاح عیوب و ایرادات عملکردی و تمیز کردن قطعات، در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی به شکل حرفه ای و تخصصی انجام می گردند. گفتنی است نمایندگی تعمیرات کپی، به مشتریان گارانتی خدمات ارائه می دهد تا از ترمیم بی نقص محصول خود اطمینان کامل داشته باشند.

 

تعمیر دستگاه کپی در محل

استفاده از سرویس تعمیرات کپی در محل علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، سبب کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل شوند.بعلاوه با حضور کارشناس تعمیر در محل، شما می‌توانید با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیرِ دستگاه، از کیفیت ارائه شده اطمینان داشته باشید.

با استفاده از این سرویس، شما نیازی به خروج از محل، جهت خرید قطعات جانبی و تعویضی نخواهید داشت زیرا کارشناسان اعزامی، آرشیوی جامع از قطعات جانبی دستگاه کپی را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام نمایند؛ این امر به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر صورت گرفته است. کارشناسان این مرکز به دلیل داشتن سال‌ها تجربه و تخصص در امر تعمیر، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها خودداری می‌کنند.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.