تعمیر دستگاه کپی زیراکس

زیراکس یکی از موفق ترین تولیدکنندگان دستگاه کپی است. این ماشین های اداری که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند گاهی با اختلال مواجه می شوند. دستگاه های کپی بدون در نظر گرفتن برند و مدل آن ها گاهی دچار اختلال می شوند. دستگاه های کپی در مدل های تک کاره و چند کاره ، سیاه و سفید و رنگی، ایستاده و رومیزی تولید شده اند.

 

این دستگاه ها در هر مدل که باشند دارای قطعات بسیار حساسی بوده و گاهی دچار خرابی می شوند. به دلیل پیچیدگی های این دستگاه لازم است دستگاه کپی توسط تعمیرکاران متخصص تعمیر شود. تعمیر دستگاه کپی زیراکس از این قاعده مستثنی نیست و باید توسط واحد تعمیرات دستگاه کپی مورد بررسی قرار بگیرد.

 

درام دستگاه کپی یکی از حساس ترین قطعات این دستگاه است که با کوچکترین مشکل فرآیند چاپ را با اختلال مواجه می کند.

 

مشکلات و تعمیر دستگاه کپی زیراکس

دستگاه های کپی دچار مشکلاتی شبیه به هم می باشند. یکی از این مشکلات گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی می باشد. این مشکل به دلیل خرابی کاغذکش به وجود می آید. کاغذکش در سه نوع ورودی/ میانی/ خروجی در دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خرابی هر کدام از این قطعات منجر به گیر کردن کاغذ و مچاله شدن آن در دستگاه خواهد شد. از دیگر مشکلات رایج دستگاه کپی تونر ریزی کارتریج می باشد که به دلیل جای گذاری نامناسب کارتریج و مرغوب نبودن تونر اتفاق می افتد، تمام شدن زود هنگام تونر از بروز این اختلال خبر می دهد. وجود نقاط اضافه بر روی برگه ی چاپ شده از دیگر خرابی های رایج دستگاه کپی می باشد.

 

اگر جای این نقاط در کپی ثابت باشد از وجود لکه یا گرد و غبار بر روی شیشه یا آینه ی دستگاه کپی ناشی می شود، که در این موارد با تمیز کردن آن می توانید دوباره شاهد کپی با کیفیت باشید. در صورت بروز هرگونه اختلال لازم است برای تعمیر دستگاه کپی زیراکس به نمایندگی رسمی دستگاه کپی مراجعه کنید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

تعمیر دستگاه کپی زیراکس

تعمیرات دستگاه کپی در محل

تعمیر قطعات دستگاه کپی زیراکس

کاربران کلیه دستگاه‌های کپی زیراکس می‌توانند تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعویض، بهسازی، ترمیم، سرویس‌های دوره‌ای و تعمیر قطعات دستگاه‌های کپی زیراکس را از طریق تماس با مرکز تخصصی تعمیرات فتوکپی زیراکس دریافت نمایند. برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر دستگاه کپی زیراکس عبارتند از:

 

تعمیر درام فتوکپی، تعمیر مین برد فتوکپی، تعمیر کاغذکش، تعمیر بلید، تعمیر پاور دستگاه کپی زیراکس، تعمیر مین برد فتوکپی، تعمیر مشکل تونر یا کارتریج دستگاه کپی، تعمیر مشکل کپی نگرفتن دستگاه کپی زیراکس، تعمیر ccd فتوکپی، تعمیر مشکل خرابی تصویر دستگاه کپی زیراکس و … .

 

در روند تعمیر پیش از هر اقدامی، پرسش‌هایی از صاحب دستگاه در زمینه عیوب ایجاد شده در دستگاه و علل به وجود آورنده آنها پرسیده می‌‌شود. پس از بررسی‌های اولیه، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه توسط کارشناس بخش مربوطه، با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود تا در صورت تأیید وی روند تعمیر دستگاه کپی زیراکس آغاز گردد. در این فرآیند، در صورت نیاز به تعویض هر یک از قطعات، صرفاً از محصولات اورجینال استفاده می گردد. (تعویض هر قطعه‌ معیوب صرفاً با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت).

 

خدمات واحد تعمیرات دستگاه کپی

بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ کپی زیراکس

عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات کپی زیراکس

تعویض دولوپر کپی زیراکس

عیب‌یابی یونیت کاغذکش در بخش تعمیرات کپی زیراکس

شارژ کاتریج دستگاه کپی زیراکس

رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی

تعویض قطعات داخلی دستگاه کپی

تعویض و تعمیر انواع قطعات فنی در کارگاه تعمیر دستگاه کپی زیراکس

تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ کپی زیراکس

بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن

سرویس کلی کپی زیراکس

ارائه ی خدمات مشاوره پیش از فروش و تعمیرات کپی زیراکس

عرضه ی تمامی خدمات مربوط به تعمیر و ترمیم دستگاه فتوکپی زیراکس

 

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی انواع دستگاه کپی در برند های گوناگون را تعمیر می کند. تعمیرات دستگاه کپی در این نمایندگی توسط کارشناسان حرفه ای و متخصص انجام  می شود. کارشناسان این بخش به دلیل آشنایی کامل با قطعات دستگاه کپی می توانند در زمانی کوتاه این دستگاه را تعمیر کرده و کاملا سالم به مشتری تحویل دهند.

 

ضمن آنکه دسترسی این نمایندگی به تمام قطعات اورجینال دستگاه کپی سبب شده تا این فرآیند با کیفیتی بالا انجام شود. تعمیر دستگاه کپی زیراکس در انواع مدل های آن و تعویض قطعات این دستگاه از خدمات ارائه شده در این نمایندگی به شمار می رود. تعویض انواع قطعات معیوب دستگاه کپی با مراجعه به این واحد امکان پذیر است. تمامی قطعات فرسوده با نمونه های اورجینال خود جایگزین خواهند شد.

 

تعمیر دستگاه کپی در محل

استفاده از سرویس تعمیرات کپی در محل علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، سبب کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل شوند.بعلاوه با حضور کارشناس تعمیر در محل، شما می‌توانید با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیرِ دستگاه، از کیفیت ارائه شده اطمینان داشته باشید.

با استفاده از این سرویس، شما نیازی به خروج از محل، جهت خرید قطعات جانبی و تعویضی نخواهید داشت زیرا کارشناسان اعزامی، آرشیوی جامع از قطعات جانبی دستگاه کپی را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام نمایند؛ این امر به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر صورت گرفته است. کارشناسان این مرکز به دلیل داشتن سال‌ها تجربه و تخصص در امر تعمیر، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها خودداری می‌کنند.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.