پرینتر جوهرافشان

تعمیرات پرینتر جوهرافشان یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که در پارت مجزای خویش، به دست تعمیرکاران متخصص و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. کاربران این دستگاه می توانند در صورت مواجهه با هر گونه نقص و ناکارامدی در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

 

غالب تعمیرات و سرویس های انجام شده در مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان جز در مواردی خاص مشمول گارانتی و ضمانت است. (مواردی نظیر تعمیر کارتریج و شارژ کارتریج دارای گارانتی نیست و پس از اتمام کار، دستگاه در حضور مشتری تست می گردد). در صورتی که امکان حضور در تعمیرگاه نباشد، می توان از سیستم تعمیر در محل پرینتر استفاده کرد. در صورت استفاده از این سیستم، کارشناسان تعمیر پرینتر جوهرافشان خود به محل مورد نظر مراجعه کرده و سرویس های مورد نیاز را بر روی دستگاه اِعمال می نمایند.

 

تعمیرات پرینتر جوهرافشان

تعمیرات پرینتر جوهرافشان یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران، به دست مهندسان کارآزموده و باتجربه است. مهندسان مرکز تعمیرات پرینتر با آنالیز تعداد بی شماری از پرینترهای موجود عیوب رایج آنها را شناسایی کرده و کارآمدترین متدهای تعمیر، بهسازی، ارتقاء و سرویس آنها را ابداع نموده اند.

کارشناسان حاضر در واحدهای تعمیرات پرینتر مهارت و تخصص لازم جهت تعمیر انواع چاپگرهای موجود در بازار اعم از تعمیرات چاپگر سیاه و سفید، تعمیرات چاپگر جوهرافشان، تعمیرات چاپگر لیزری، تعمیرات چاپگر رنگی و تعمیرات چاپگر سوزنی را دارا هستند و می‌توانند در کمترین زمان و با بهترین کیفیت اختلالات و نواقص ایجاد شده در این دستگاه‌ها را رفع نمایند. برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این مرکز عبارتند از:

تعمیر پرینتر جوهرافشان

تعمیر کاغذ کش پرینتر جوهرافشان

آیا پرینتر کاغذ را به داخل خود نمی‌کشد؟ آیا کاغذ درون پرینتر گیر می‌کند و از آن خارج نمی‌شود؟ مهم‌ترین عاملی که موجب بروز چنین مشکلاتی در پرینتر می‌شود، خرابی پیکاپ پرینتر یا همان کاغذ کش پرینتر است که وظیفه دارد کاغذ را به داخل پرینتر بکشد و پس از اتمام پروسه چاپ، کاغذ را از پرینتر خارج کند؛ بنابراین بدیهی است که خراب شدن آن می‌تواند موجب کشیده نشدن کاغذ به داخل دستگاه پرینتر یا گیر کردن کاغذ در این دستگاه و خارج نشدن آن از پرینتر شود. البته پیکاپ یا کاغذ کش پرینتر از سه بخش تشکیل شده است که بروز هر یک از این مشکلات نشان دهنده خرابی یکی از بخش‌های این قطعه است؛

درواقع کاغذ کش از بخش‌هایی شامل: کاغذ کش ورودی، کاغذ کش میانی و کاغذ کش خروجی تشکیل شده است که وظیفه کاغذ کش ورودی همانطور که از نامش پیداست، کشیدن کاغذ به داخل دستگاه پرینتر است؛ بنابراین اگر کاغذ به داخل دستگاه پرینتر کشیده نمی‌شود باید بدانید که بخش ورودی کاغذ کش خراب شده است. بخش میانی کاغذ کش نیز وظیفه نگهداری کاغذ و رد و بدل کردن آن بین کاغذ کش ورودی و خروجی را برعهده دارد از این‌رو اگر کاغذ درون دستگاه پرینتر گیر کرد یعنی اینکه بخش میانی کاغذ کش خراب شده است؛ بخش خروجی کاغذ کش نیز وظیفه خارج کردن کاغذ از دستگاه پرینتر را برعهده دارد بنابراین اگر کاغذ از پرینتر خارج نشد یا به صورت چروکیده از پرینتر خارج شد یعنی اینکه بخش خروجی کاغذ کش با مشکل روبه‌رو شده است.

 

تعمیر مین برد پرینتر جوهرافشان

آیا پرینتر شما ناگهان خاموش می‌شود؟ خاموش شدن ناگهانی پرینتر، نشان می‌دهد که به دردسر بزرگی افتاده‌اید چراکه درصورت خرابی مهم‌ترین و حیاتی‌ترین قطعه این دستگاه یعنی مین برد پرینتر، چنین مشکلی رخ می‌دهد. مین برد اصلی‌ترین قطعه پرینتر به حساب می‌آید چراکه بار پردازشی این دستگاه بر روی دوش مین برد است؛

بنابراین بدیهی است که خرابی این قطعه موجب متوقف شدن تمامی پردازش‌ها در این دستگاه و خاموشی ناگهانی آن شود. عمده‌ترین دلیلی که موجب خرابی مین برد پرینتر می‌شود، نوسانات مکرر برق است؛ درصورتی که شما هم با چنین مشکلی در پرینتر خود مواجه شده‌اید تنها کافیست که با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرید تا تکنسین‌های متخصص این مرکز جهت عیب‌یابی پرینتر و تعمیرات حرفه‌ای این دستگاه به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

 

تعمیر درام پرینتر جوهرافشان

همانطور که اشاره کردیم درام نقش انتقال جوهر بر روی کاغذ در پرینتر را بازی می‌کند؛ بنابراین یکی دیگر از مهم‌ترین قطعات دستگاه پرینتر که نقش بسزایی در پروسه چاپ دارد، درام است؛ درصورت خرابی این قطعه برگه‌ها به صورت سفید یا با محتوای خیلی کم رنگ چاپ می‌شوند که قابل خواندن نیستند.

از آن جایی که درام یک قطعه مصرفی است طول عمر مشخصی دارد و پس از مدتی باید تعویض گردد از این‌رو تکنسین‌های مرکز سخت‌افزار ایران با بررسی و عیب‌یابی این قطعه تشخیص خواهند داد که امکان تعمیر درام وجود دارد یا باید آن را تعویض کرد؛ سپس درصورتی که امکان تعمیر درام وجود داشته باشد آن را تعمیر می‌کنند و درنهایت با تست پرینتر از رفع مشکل آن اطمینان حاصل می‌کنند اما در غیر این صورت درام معیوب شده را با یک درام اورجینال تعویض می‌کنند. برای رفع مشکل سفید پرینت گرفتن پرینتر این مطلب را بخوانید.

 

تعمیر فیوزینگ پرینتر جوهرافشان

آیا کیفیت چاپ پرینتر شما کاهش پیدا کرده است و محتوای چاپ شده بر روی برگه خیلی کم رنگ هستند؟ یکی از احتمالاتی که می‌توان در صورت بروز این مشکل در نظر گرفت، خرابی فیوزینگ پرینتر است. مطمئناً تاکنون گرمای کاغذ را هنگامی که از دستگاه پرینتر خارج می‌شود، احساس کرده‌اید درواقع این قطعه فیوزینگ در پرینتر است که موجب داغ شدن کاغذ می‌شود اما چطور؟ زمانی که درام جوهر را به اندازه کافی بر روی کاغذ می‌ریزد، فیوزینگ وارد عمل شده و جوهر را حرارت می‌دهد تا تصویر یا متن بر روی کاغذ چاپ شود؛ درواقع نقش فیوزینگ در دستگاه پرینتر فشردن جوهر بر روی کاغذ با استفاده از گرما است. درصورتی که فیوزینگ پرینتر با مشکلی مواجه شود کیفیت چاپ در پرینتر افت می‌کند به گونه‌ای که محتوا به صورت خیلی کم رنگ بر روی کاغذ چاپ می‌شوند.

البته گاهی اوقات بروز چنین مشکلی به دلیل اتمام جوهر پرینتر جوهرافشان یا خرابی درام نیز است از این‌رو شاید از خودتان بپرسید که چطور باید تشخیص داد که چاپ کم رنگ محتوا بر روی کاغذ و افت کیفیت آن به دلیل خرابی فیوزینگ است یا اتمام جوهر در کارتریج پرینتر یا خرابی درام؟ همانطور که اشاره کردیم فیوزینگ از طریق وارد کردن حرارت به جوهر موجب چاپ شدن تصاویر بر روی کاغذ می‌شود از این‌رو زمانی که کاغذ از دستگاه پرینتر خارج می‌شود گرم است؛ بنابراین اگر زمانی که برگه از دستگاه پرینتر خارج می‌شود محتوای آن خیلی کم رنگ و بی‌کیفیت باشد و علاوه‌بر اینکه کاغذ سرد باشد و هیچ گرمایی نداشته باشد، می‌توانید احتمال خرابی فیوزینگ پرینتر را در نظر بگیرید.

 

شارژ کارتریج پرینتر جوهرافشان

تعمیر و شارژ کارتریج پرینتر جوهرافشان یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان است. همانگونه که می دانید پرینترهای جوهرافشان دارای دو عدد کارتریج (رنگی و یا تک رنگ) هستند و کاربر می تواند بنا به انتخاب خود تک رنگ بودن چاپ و یا تعدد رنگ در آن را برگزیند. (استفاده از سیستم تک رنگ در چاپ ارزانتر است و سرعت چاپ در آن نیز بالاتر است).

 

در پرینترهای جوهرافشان از یک کارتریج با نازلهای مشخص استفاده شده است که این امر صدای تولید شده توسط این چاپگرها را بسیار کاهش داده است. بررسی ها نشان داده است که در یک سیستم یکسان، هر چه تعداد نازلها بیشتر باشد کیفیت چاپ بالاتر خواهد رفت. در هر حال تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی و ارتقاء چاپگر جوهر افشان در مرکز سخت افزار ایران قابل دریافتن است. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به هر گونه تعمیر و شارژ کارتریج به مرکز تعمیرات پرینتر جوهر افشان مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

 

مشخصات مرکز تعمیر پرینتر جوهرافشان

تعمیرات پرینتر جوهرافشان یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه و به دست تیمی از برترین مهندسان انجام می پذیرد. تلفیق این دو مجموعه یعنی «کارشناسان خبره و مجرب» و «تجهیزات پیشرفته تعمیر» سبب گشته است تا این مرکز موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در حوزه ترمیم و تعمیر پرینتر گردد و تمامی نیازهای کاربران را برطرف سازد. تعمیرات پرینتر جوهرافشان در این مرکز محدود به سرویس خاصی نیست و دربردارنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، بهبود، سرویس، گردگیری و ارتقاء این دستگاه است.

دارندگان این محصول می توانند با حضور در مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان و یا از طریق یک تماس تلفنی و ثبت درخواست «تعمیر در محل پرینتر» از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز برخوردار گردند.

 

کارتریج چاپ در پرینترهای جوهر افشان

پرینترهای جوهرافشان عموماً از دو کارتریج رنگ (یک عدد رنگی و یک عدد تک رنگ) استفاده می کنند. نحوه جایگزینی این دو به قرار زیر است:

جهت پیشگیری از خشک شدن جوهر کارتریج، کارتریج را در جایگاه مخصوص آن یعنی در سمت راست نگهداری نمایید.

در حین چاپ، از خاموش نمودن چاپگر خودداری کنید زیرا خاموش کردن دستگاه در حین کار باعث عدم قرارگیری کارتریج در جایگاهش خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی ها و مشاوره های تخصصی می توانید با مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان تماس بگیرید.

بعد از نصب کارتریج، از دکمه تست کارتریج استفاده نمایید. این کار سبب اطمینان از درستی نصب کارتریج رنگی یا تک رنگ می شود.

با توجه به سه رنگ بودن کارتریج رنگی، زمانی که یکی از مخزنهای جوهر خالی است از کارکردن با آن کارتریج خودداری نمایید و از یک کارتریج نو استفاده کنید و یا نسبت به پر کردن شارژ مخزن خالی شده با جوهر مخصوص آن اقدام کرد. در صورت نیاز به راهنمایی ها و مشاوره های تخصصی می توانید به مرکز تعمیرات پرینتر جوهرافشان مراجعه نمایید.

 

رایان دلکوک

شرکت رایان دلکوک  با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. این مرکز مشتکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات هوشمند خانگی (نظیر تعمیر و سرویس کولرهای گازی خانگی)، دستگاه های ارتباطی (نظیر تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس و… )، تجهیزات چاپ (نظیر تعمیرات پرینتر جوهرافشان و …) و دستگاه های الکترونیکی به کاربران ارائه می گردد.

رایان دلکوک به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است.

تعمیرات پرینتر دل / تعمیرات پرینتر اچ پی / تعمیرات پرینتر فوجیتسو / تعمیرات پرینتر سامسونگ / تعمیرات پرینتر  پاناسونیک / تعمیرات پرینتر کانن / تعمیرات پرینتر زیراکس / تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیرات پرینتر برادر / تعمیرات پرینتر توشیبا

تماس با ما

 

خط ویژه : 45102-021

 

 

تعمیر پرینتر در محل

سرویس تعمیر پرینتر در محل جهت آندسته از کاربرانی مناسب است که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند و نیازمند آنند تا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حضور یابند. هموطنان گرامی با بهره‌مندی از سرویس تعمیرات در محل پرینتر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت. در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیر پرینتر در محل را ثبت نمایید.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.