تعمیر پرینتر چندکاره

تعمیر پرینتر چندکاره یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در شرکت رایان دلکوک است که به پشتوانه تخصص، تبحر، تجربه و مهارت کارشناسان این مرکز در بالاترین سطح کیفی به کاربران این محصول ارائه می گردد. مدیریت مرکز سخت افزار ایران، به‌روزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان خویش نهاده است تا بهترین خدمات، ظرف زمانی کوتاه و با بالاترین کیفیت به متقاضیان عرضه گردد. مرکز تعمیر پرینتر چندکاره به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های تعمیر صورت پذیرفته است.

خدمات مرکز تعمیر پرینتر چندکاره

نصب و راه‌اندازی پرینتر چندکاره: خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر پرینتر چندکاره، منحصر به تعمیر و رفع اشکالات پیش آمده در این دستگاه نیست و سرویس‌های مرتبط با نصب و راه‌اندازی دستگاه را نیز شامل می‌گردد. کارشناسان ما در این مرکز پس از راه اندازی دستگاه، درایورهای پرینتر را نصب کرده و تنظیمات لازم را انجام می‌دهند. به علاوه در صورت نیاز، پرینتر را به موبایل، کامپیوتر یا لپ تاپ مورد نظر وصل می‌کنند. نصب وایرلس یا بی سیم نیز با توجه به پشتیبانی دستگاه توسط کارشناسان مرکز تعمیر پرینتر چندکاره انجام می شود.

تعمیر پرینتر چندکاره: هرگونه ایراد فنی اعم از چاپ بی کیفیت و مخدوش، نگرفتن پرینت یا پرینت سفید، گیر کردن کاغذ در دستگاه، روشن نشدن پرینتر، تمام شدن کارتریج و … را با تعمیر یا تعویض قطعات در محل کار یا منزل شما رفع می گردد.

سرویس‌‌های کلی پرینتر چندکاره: سایر تجهیزات دیگر نظیر پرینتر، پلاتر، فکس و اسکنر هم نیاز به سرویس دوره ای دارند. مرکز تعمیرات پرینتر چندکاره ارائه دهنده سرویس‌های کلی مرتبط با این دستگاه‌ها نیز هست. در این سرویس، قطعات مکانیکی روغن کاری، سرویس و تمیز می شوند. نتیجه سرویس‌های کلی و گردگیری دستگاه توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره، افزایش عمر دستگاه و صرفه جویی در هزینه های دارنده دستگاه است.

تعمیر پرینتر چندکاره

تعمیرات تخصصی پرینتر چندکاره

تعمیر و تعویض قطعات مصرفی پرینتر ها جهت کاهش هزینه مصرفی

بروز رسانی قطعات و کیت‌های پرینتر در صورت ارائه از سوی کمپانی‌های سازنده جهت رفع اختلالات احتمالی و بهره گیری از کلیه امکانات دستگاه چاپگر توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره

نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی پرینتر

انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در پرینتر

حذف و نصب مجدد نرم افزار درایور پرینتر جهت برطرف نمودن اختلالات موجود و سازگاری بیشتر با سیستم عامل

اعزام کارشناس به محل مشتریان جهت بازدید، رفع اشکال و تعمیرات پرینتر

تنظیم، کنترل و کالیبراسیون تجهیزات با توجه به مشخصات آنها توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره

تعمیرات کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی پرینتر های لیزری و حرارتی توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره

سرویس تخصصی کلیه قطعات پرینتر جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات

تفکیک کلیه اجزاء مکانیکی پرینتر جهت تشخیص قطعات معیوب و تعمیر آنها با استفاده از ابزار دستی و برقی

گردزدایی، روغن‌کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه‌سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از خرابی آن توسط کارشناسان تعمیر پرینتر چندکاره

ترمیم کابل‌ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن

بررسی اسناد فنی پرینترها از جمله الگوهای استفاده کاربری، نمودارها و شماتیک‌ها جهت نگهداری بهینه پرینترها

تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، سیگنال‌ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی

تعمیر پرینتر چندکاره و گارانتی خدمات

گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر پرینتر چندکاره به دو دلیل صورت گرفته است: یک، اطمینان از سطح کیفی خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی تعمیر پرینتر و دوم، برخورداری این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و زبده ترین کارشناسان تعمیر. تلفیق این دو مجموعه سبب گشته تا کاربران دستگاههای پرینتر، بالاترین سطح کیفی خدمات را در این مرکز دریافت نمایند و دستگاههای خویش را بی‌هیچ فوت وقتی و به بهترین شکل ممکن تعمیر نمایند. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر پرینتر چندکاره اقدام به اِعمال برخی گردگیری‌ها و سرویس های بهسازی در حین تعمیر پرینتر می‌نمایند که این امر سبب بازیابی کیفیت اولیه محصول و بی عیب و نقص گشتن آن می شود. به گونه ای که غالب دستگاه های تعمیر شده در نمایندگی تعمیرات پرینتر، کیفیت اولیه خویش را بازیافته و بدل به دستگاهی نو و کارآمد می گردند.

 

تعمیرات پرینتر دل / تعمیرات پرینتر اچ پی / تعمیرات پرینتر فوجیتسو / تعمیرات پرینتر سامسونگ / تعمیرات پرینتر  پاناسونیک / تعمیرات پرینتر کانن / تعمیرات پرینتر زیراکس / تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیرات پرینتر برادر / تعمیرات پرینتر توشیبا/مرکز تعمیرات پرینتر / مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک / مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ / مرکز تعمیرات پرینتر اچ پی / مرکز تعمیرات پرینتر ریکو / مرکز تعمیرات پرینتر کیوسرا / مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس / مرکز تعمیرات پرینتر کانن / مرکز تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا / مرکز تعمیرات پرینتر توشیبا / مرکز تعمیرات پرینتر شارپ

 

نمایندگی تعمیرات پرینتر

تعمیر چاپگر به دلیل فروش بالای این محصول در بازارهای داخلی کشور، ادعای بسیاری از مراکز فعال در این حوزه است. از این رو کاربران بسیاری به این مراکز مراجعه نموده و درخواست تعمیر دستگاه خویش را دارند. اما آنچه که در عمل اتفاق می افتد خرابی دوچندان دستگاه و عدم رفع اختلالات پیشین است. دلیل این امر نیز غیراستاندارد و غیرمجاز بودن غالب مراکزی است که به ارائه خدمات مرتبط با تعمیر چاپگر می پردازند. توصیه ما به دارندگان این محصول مراجعه به مراکز رسمی و مجاز این حوزه نظیر نمایندگی تعمیرات پرینتر  و دریافت تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز به همراه گارانتی است.

تماس با ما

 

خط ویژه : 45102-021

 

 

تعمیر پرینتر در محل

سرویس تعمیر پرینتر در محل جهت آندسته از کاربرانی مناسب است که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند و نیازمند آنند تا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حضور یابند. هموطنان گرامی با بهره‌مندی از سرویس تعمیرات در محل پرینتر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت. در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیر پرینتر در محل را ثبت نمایید.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.