تعمیرات پرینتر سامسونگ

تعمیرات پرینتر سامسونگ یکی از خدمات ارائه شده در نمایندگی سامسونگ است که با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان این مرکز در بالاترین سطح کیفی به کاربران این محصول ارائه می گردد. چیره‌دستی و زبدگی کارشناسان تعمیرات پرینتر سامسونگ در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده به دست کارشناسان و مهندسان این مجموعه باشند.

متخصصان و کارشناسان تعمیرات پرینتر  سامسونگ به دلیل بهره‌مندی از سال‌ها سابقه و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و مشکلاتی هستند که ممکن است در پرینترهای سامسونگ پدید آمده‌ باشند. جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب ‌سایت رسمی این مرکز اقدام نمایید.

 

نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ

نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ، ارائه دهنده تمامی خدمات تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات مختلف پرینتر به متقاضیان است. این مرکز با دو دهه فعالیت در زمینه تعمیر ماشین های اداری توانسته است خدماتی مطلوب، باکیفیت و مطابق با استانداردهای کمپانی سامسونگ را به مشتریان عرضه دارد. متخصصان حاضر در این مجموعه قادر به عیب یابی و رفع مشکلات انواع پرینتر لیزری سیاه و سفید، رنگی، تک کاره و چند کاره سامسونگ بوده و برخوردار از بالاتری دانش فنی در این زمینه هستند.

نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ از چند شعبه فعال در شهر تهران وکرج برخوردار بوده و جهت رفاه حال کاربران، تعمیر پرینتر را به صورت سرویس در محل ارائه می‌کند. بنابراین چنانچه با مشکلی در دستگاه خود مواجه شدید کافی است با این مرکز تماس گرفته تا کارشناسان پس از بررسی درخواست شما، تکنسین های فنی را برای تعمیر پرینتر به محل شما اعزام کنند.

تعمیر پرینتر سامسونگ

تعمیر مین برد پرینتر سامسونگ

وظیفه اصلی مین برد در هر دستگاهی پردازش عملیاتی است که دستگاه برای آن طراحی شده است. در پرینتر سامسونگ نیز، مین برد نقش پردازش عملیات را برعهده داشته و با توجه به دستورات وارد شده، عملکردهای هر بخش را تعیین کرده و به آنان انتقال می دهد. این قطعه خود متشکل از قطعات الکترونیکی دیگری مانند آی سی، خازن، ترانزیستور و غیره است که در صورت خرابی آن ها، در عملکرد مین برد و دستگاه اختلال به وجود می آید.

 

خرابی مین برد ممکن است با نشانه های مختلفی همراه باشد. این امر بستگی به قسمت آسیب دیده آن دارد. به طور کلی روشن نشدن دستگاه، پرینت نگرفتن، متصل نشدن به کامپیوتر، خاموش شدن ناگهانی و نمایش ارورهای مختلف از نشانه های خرابی مین برد می باشد. تعمیر مین برد، بستگی به میزان و شدت آسیب دیدگی آن دارد. چنانچه آسیب دیدگی آن زیاد باشد، امکان تعمیر آن وجود ندارد.

 

تعمیر کاغذکش پرینتر سامسونگ

قطعه ای که وظیفه کشیدن کاغذ به داخل دستگاه را دارد، کاغذکش می باشد. کاغذکش که به آن پیکاپ رولر نیز گفته می شود از بخش های مهم دستگاه بوده و موجب انتقال کاغذ به داخل چاپگر می گردد. چنانچه دستگاه هنگام پرینت نتواند برگه را به داخل بکشد و یا اینکه کاغذ در میانه راه گیر کند، در این صورت باید کاغذکش را مورد بررسی قرار داد. در تعمیر کاغذکش قطعات مختلف آن از جمله غلتک یا ترانسفر رولر مورد بررسی قرار می گیرند.

 

چنانچه امکان تعویض این قطعات وجود داشته باشد می توان کاغذکش را تعمیر کرد اما چنانچه میزان خرابی آن زیاد باشد، در این صورت، کاغذکش تعویض می گردد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعویض کاغذکش پرینتر سامسونگ می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ تماس بگیرید.

 

تعمیر یونیت لیزر پرینتر سامسونگ

در پرینترهای لیزری بخشی به عنوان یونیت لیزر وجود دارد و متشکل از برد لیزر، لیزر، برد موتور گرداننده و آینه کوچک عدسی است. این بخش از دستگاه نقش بسیار مهمی در فرآیند چاپ ایفا می کند. اگر یونیت لیزر مشکل فنی داشته باشد احتمالاً با مشکلاتی نظیر تار بودن تصویر و بی کیفیت بودن چاپ و یا پرینت نگرفتن دستگاه مواجه می شوید. برای تعمیر یونیت لیزر، ابتدا این قسمت از دستگاه خارج شده سپس با استفاده از دستگاه های پیشرفته عیب یابی می گردد. متناسب با بخش آسیب دیده، کار تعمیر و تعویض قطعات یونیت لیزر انجام می‌شود.

تعمیر پرینتر سامسونگ 

رفع مشکل سیاه شدن کاغذ در پرینتر سامسونگ

یکی از مشکلاتی که کاربران هنگام کار با چاپگر با آن مواجه می شوند، سیاه شدن برگه می باشد. در بروز این مشکل عوامل مختلفی نقش دارند. تنظیمات اشتباه در تراکم رنگ پرینتر، اختلال در نقاط اتصال چاپگر، کثیف شدن هد دستگاه، پر شدن سطل آشغال پرینتر، خرابی درام و یا وجود مشکل در کارتریج از مهمترین عوامل تأثیرگذار در بروز چنین مشکلی می باشند. بنابراین برای رفع مشکل سیاهی کاغذ باید تمامی موارد فوق بررسی گردد. در اغلب مواقع، این مشکل از خرابی درام و کارتریج ناشی می شود که با تعویض آنها مشکل برطرف می گردد.

 

نمایندگی سامسونگ و واحدهای ارائه دهنده خدمات

نمایندگی سامسونگ متشکل از پارتهای متعددی است که در هر یک از آنها خدمات مرتبط با یکی از تولیدات سامسونگ به کاربران ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به نمایندگی سامسونگ و حضور در پارت مرتبط با دستگاه خویش، کلیه خدمات مورد نیاز را دریافت دارید. کارشناسان حاضر در نمایندگی سامسونگ ضمن آشنایی با عملکردِ کلی هریک از دستگاه ها، اطلاعات جامعی نیز در باب قطعات ریز و درشت این تجهیزات و کارکرد هر یک از آنها دارند.

داشتن چنین مهارت‌هایی، سبب گشته تا در زمان بروز نقص و عیب در دستگاه، علتِ این نقص به سرعت شناسایی شده و اقدامات لازم جهت رفع آن یه دست کارشناسان مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ انجام گیرد. کارشناسان حاضر در نمایندگی سامسونگ به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی-آموزشی، مهارت تعمیر هریک از دستگاه های سامسونگ را بر اساس متدهای روز دنیا آموخته و از این راهرو موفق به بازیابی کیفیت دستگاه های معیوب سامسونگ به بهترین نحو ممکن گشته‌اند. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی سامسونگ از خدمات ارائه شده در آن بهره مند گردید.

 

خدمات پس از فروش پرینتر سامسونگ

خدمات پس از فروش پرینتر سامسونگ در نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ به گونه ای تنظیم شده اند که تمام مشکلات احتمالی با این دستگاه را تحت حمایت و پوشش خود قرار می دهد. این خدمات نه تنها شامل خدماتی است که انحصارا و اختصاصا از طرف کمپانی سامسونگ به کاربر ارائه می شود، بلکه تسهیلات تکمیلی دیگری نیز از طرف نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ به کاربران ارائه می شود.

 

در حقیقت با استفاده از خدمات جامع پس از فروش پرینتر سامسونگ، یک خرید متمایز را تجربه خواهید کرد  و از خدمات پس از فروش متمایز تر بهره مند خواهید شد. خرید شما برای همیشه بیمه می شود و در صورت مواجه با هر مشکلی می توانید از این خدمات استثنایی بهره مند شوید. خدمات پس از فروش پرینتر سامسونگ به گونه ای تنظیم شده اند که صفر تا صد نیاز های یک کاربر پرینتر را تامین می کنند. نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ این خدمات را بر اساس نیاز سنجی که از کاربران خود داشته است، تدارک دیده است. تمامی خدمات تضمین شده هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

تعمیرات سامسونگ

اگرچه در حال حاضر مراکز غیررسمی بسیاری مدعی ارائه خدمات مرتبط با ترمیم و تعمیر دستگاه های سامسونگ هستند اما در سخنی کوتاه با مشتریان این مراکز می‌توان به اشتباهات فاحش تعمیرکاران مبتدی این مراکز و اقدامات ناشیانه آنها در ترمیم و تعمیر محصولات سامسونگ پی برد. عموم تعمیرکاران مشغول در این مراکز، فاقد هر گونه دانش تخصصی در حوزه کاری خویش هستند و عملیات تعمیر را صرفاً با تکیه بر تجربه های پیشین خویش بر روی دستگاه های سامسونگ اِعمال می کنند.

از همین رو در برخی از این تعمیرات ما شاهد ورود ضربات جبران‌ناپذیری به قطعات و تجهیزات دستگاه‌ های سامسونگ بوده ایم؛ بعلاوه  گزارش‌های متعددی نیز از سوی مشتریان گرامی حاکی از تغییر و تعویض غیرضروری قطعات دستگاهها در این مراکز دریافت شده است. جهت پیشگیری از بروز چنین رویدادهایی بهتر است شما کاربران گرامی دستگاه های معیوب خویش را صرفاً به مراکز مجاز و استاندارد این حوزه تحویل دهید و از حضور در مراکز غیرمجاز اجتناب ورزید.

تماس با ما

 

خط ویژه : 45102-021

 

 

تعمیر پرینتر در محل

سرویس تعمیر پرینتر در محل جهت آندسته از کاربرانی مناسب است که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند و نیازمند آنند تا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حضور یابند. هموطنان گرامی با بهره‌مندی از سرویس تعمیرات در محل پرینتر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت. در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیر پرینتر در محل را ثبت نمایید.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.