تعمیر پرینتر شارپ

تعمیر چاپگر شارپ یکی از خدمات مرکز تخصصی شارپ است که در واحدی مجزا و تفکیک شدهِ انجام می شود. این دستگاه امروزه جایگاه بسیار مهمی در همه ادارات و سازمان ها دارد. به طوری که خرابی و پیدایش ایراد در آن می تواند مشکلات بسیاری را به دنبال داشته باشد.

تعمیر چاپگر شارپ در حقیقت زیر مجموعه ها و زیر شاخه های بسیار متنوعی دارد. زیرا چاپگر ها در انواع گوناگونی تولید و روانه بازار می شوند که متداول ترین نوع آنها چاپگر های لیزری و جوهر افشان هستند. این پرینتر ها به دو صورت رنگی و تک رنگ در بازار وجود دارند که هر کاربر بسته به نیاز و نوع کاربری خود یک مدل را انتخاب و استفاده می کند.

برای تعمیر پرینتر باید مقتدرانه و هوشمندانه یک مرکز معتبر را انتخاب کنید تا مشکل دستگاه را به خوبی حل کرده و مشکلی بر اختلالات قبلی اضافه نکنید.

 

تعمیر چاپگر شارپ

توجه داشته باشید که برای اینکه به صورت منطقی و تنها در مواقع مورد نیاز به تعمیر چاپگر شارپ محتاج باشید، باید از ابتدا نوع نیاز و کاربری خود را انتخاب کنید تا به دلیل کار کشیدن زیاد از دستگاه یا کار نکشیدن مناسب از پرینتر شارپ با مشکلات و اختلالات رو به رو نشوید.

تعمیر چاپگر شارپ به حوزه های زیادی مربوط می شود. هر مشکلی که با دستگاه خود داشته باشید، از جمله کندی در اجرای دستور چاپ، وجود نقاط و خطوط اضافه در چاپ نهایی، پیغام اشتباه خالی بودن کارتریج، گیر کردن کاغذ در پرینتر، ارور سه چراغ روشن، سایه اندازی، خطای ۵۰۴ و … در مرکز تعمیر چاپگر شارپ به راحتی قابل بررسی و برطرف سازی است.

تعمیر پرینتر شارپ 

روال تعمیر چاپگر شارپ

اینکه دستگاه پرینتر با مشکلاتی مواجه است، می تواند هم در مسائل سخت افزاری ریشه داشته باشد و هم در مسائل نرم افزاری. تشخیص این موضوع تنها بر عهده تعمیرکار است. یک تعمیرکار متخصص و مجرب است که می تواند با یک ریشه یابی و عیب یابی دقیق و ماهرانه، دلیل اختلال را تعیین کند و در نهایت با ورود به مسیر درست تعمیر و ترمیم، سلامت دستگاه را تضمین نماید.

در واحد تعمیر چاپگر شارپ همه امکانات و تسهیلات لازم فراهم است تا هر مشکلی از پرینتر به بهترین حالت خود بررسی و تعمیر و ترمیم شود. این واحد به همه کاربران اطمینان می دهد که کیفیتی بی نظیر و بی رقیب را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد و همه خدمات خود را تضمین خواهد کرد.

 

بررسی مشکلات نرم افزاری چاپگر های شارپ

وقتی در مرکز تعمیر چاپگر شارپ تشخیص داده می شود که دستگاه با مشکلات نرم افزاری رو به است، متخصص با تمرکز بر این بخش تمام تلاش خود را می کند تا همه ایرادات نرم افزاری را رفع و رجوع کند. در این شرایط کاربر با مشکلاتی نظیر پر بودن حافظه پرینتر مواجه است که به دستگاه اجازه کارکرد درست و مناسب نمی دهد.

 

در چنین شرایطی دستگاه باید دوباره از نو تنظیم شود یا اینکه حافظه به کلی پاک شود و یا حافظهِ در صف چاپ دستگاه بررسی شود؛ در هر صورت مشکل از هر بخش که باشد، توسط تیم متخصص نرم افزار پرینتر بررسی و فیکس خواهد شد.

 

خدمات واحد تعمیر چاپگر شارپ

تعمیر و تعویض قطعات چاپگر های لیزری و جوهر افشان شارپ

تعمیر و تعویض درام تونر

ارائه پودر مرغوب جهت شارژ تونر در واحد تعمیر چاپگر شارپ

تست کلیه قطعات پرینتر جهت بررسی عملکرد صحیح و رفع اشکال قطعات معیوب

ارائه مشاوره و راهنمایی مشتریان عزیز در خصوص عملکرد پرینترها

تست همه قطعات پرینتر شارپ جهت بررسی عملکرد صحیح و رفع اشکال قطعات معیوب

بررسی و در صورت لزوم نصب نرم افزار و درایورهای جدید و ارائه شده از جانب کمپانی شارپ جهت سازگاری بیشتر چاپگر با سیستم عامل

گرد زدایی ، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن در واحد تعمیر چاپگر شارپ

تعویض و ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن

ترمیم شکستگی بدنه – خارج کردن پودر، کاغذ و اشیای خارجی

رفع همه مشکلات مکانیکی و الکترونیکی انواع پرینتر در واحد تعمیر چاپگر شارپ

تعمیر و تعویض سپریشن پد یا پد کاغذ کش

تعمیر و تعویض پیکاپ غلطک کاغذ کش

تعمیر و تعویض فیوزینگ هیتر و فیلم

تعمیر و تعویض انواع چرخ دنده شامل دنده کلاج و …

تعمیر و تعویض غلطک فشار

تعمیر و تعویض لیزر اسکنر برد تغذیه (DC Controller)

تعمیر و تعویض مادر برد

تعمیر و تعویض برد فرمتر

تعمیر و تعویض رول پرس و هات رول در واحد تعمیر چاپگر شارپ

تعمیر و تعویض انواع فن کابل هد چاپگر های جوهر افشان

تعمیر و تعویض نوار انکودر چاپگرهای جوهر افشان

 

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ یکی از نمایندگی های رسمی و معتبری است که تمامی خدمات حوزه فروش و پس از فروش کمپانی شارپ را پوشش می دهد. در این نمایندگی می توانید هر آنچه از محصولات کمپانی شارپ را که در نظر دارید، با بهترین شرایط تهیه کنید.

نمایندگی مجاز شارپ با ارائه خدمات مشاوره ای رایگان به کاربر کمک می کند تا انتخاب خوب و بهینه ای داشته باشد. در این نمایندگی به دلیل همه فعالیت های قانونی و اصولی، این امکان فراهم است که کاربر از خدمات پس از فروش اصل و شرکتی بهره مند شود.

محصولات اصل و اورجینال را دریافت کند و با مشاهده کوچکترین اختلال عملکرد، مشکل خود را با متخصصین در میان بگذارد. با مراجعه به نمایندگی رسمی شارپ مجموعه ای از بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

 

تعمیرات شارپ

تعمیرات در حوزه محصولات شارپ، دامنه بسیار وسیع و گسترده ای دارد. کمپانی شارپ نه تنها در تولید انواع لوازم صوتی و تصویری فعال است بلکه تولید انواع ماشین های اداری، انواع لوازم خانگی و حتی لپ تاپ و موبایل را نیز در برنامه کاری خود لحاظ کرده است. به همین دلیل دامنه خدمات تعمیراتی این کمپانی نیز بسیار وسیع و گسترده است.

کمپانی شارپ با پیروی از یک برنامه ریزی دقیق و مدون موفق شده است در هر یک از حوزه های یاد شده، حرفی برای گفتن داشته باشد. در واحد تعمیراتی شارپ با مجموعه ای از واحد ها روبه رو هستید که هر کدام وظیفه ای مشخص در حوزه کاری خود انجام می دهند.

با استفاده از تجهیزات برتر و دستگاه های عیب یابی و تعمیر مدرن، این امکان را دارند که خدماتی با کیفیت و بی رقیب را به کاربران ارائه دهند.

تماس با ما

 

خط ویژه : 45102-021

 

 

تعمیر پرینتر در محل

سرویس تعمیر پرینتر در محل جهت آندسته از کاربرانی مناسب است که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند و نیازمند آنند تا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حضور یابند. هموطنان گرامی با بهره‌مندی از سرویس تعمیرات در محل پرینتر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت. در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیر پرینتر در محل را ثبت نمایید.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.