سرویس پرینتر

سرویس و نگهداری انواع پرینتر توسط متخصصین با تجربه و دوره دیده شرکت رایان دلکوک ( پرینترکوک) در واحد های اجرایی این شرکت میسر می باشد. این شرکت با عیب یابی پرینتر شما در محل امکان سرویس پرینتر در محل شما و یا بخش سرویس و نگهداری داخل شرکت فراهم نموده است.

نگهداری و سرویس پرینتر

شما می توانید در صورت نیاز به سرویس های دوره ای پرینتر خود با عقد قرارداد لازم با شرکت رایان دلکوک از خدمات نگهداری و سرویس پرینتر ما نیز بهره مند شوید تا همواره با آسودگی خاطر از مواد مصرفی و لوازم و قطعات اورجینال برند دستگاه خود بهره مند شوید. تامین تمامی تجهیزات لازم و مورد نیاز دستگاه ها و نیز ضمانت فعالیت ها و لوازم بر عهده پرینترکوک می باشد.

تماس با ما

 

خط ویژه : 45102-021

 

 

تعمیر پرینتر در محل

سرویس تعمیر پرینتر در محل جهت آندسته از کاربرانی مناسب است که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند و نیازمند آنند تا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حضور یابند. هموطنان گرامی با بهره‌مندی از سرویس تعمیرات در محل پرینتر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت. در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیر پرینتر در محل را ثبت نمایید.

 

تلفن تماس با شرکت رایان دلکوک : 45102-021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرینترکوک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لوازم جانبی پرینتر
لوازم جانبی دستگاه کپی
شارژ کارتریج و تونر
سرویس در محل
تلفن تماس : 45102-021
شرکت رایان دلکوک
در راستای برآوردن تمام خواسته های شما بهترین نیرو های مجرب را به کار گرفته است. این مرکز به دلیل بهره مندی از برترین متخصصان می تواند تعمیرات انواع برند های محبوب جهان را برای انواع تولیدات آن ها ارائه کند.
 
© 2020 PRINTER KOOK. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.